Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Białogard

Szukasz firmy z Białogardu, która tworzy serwisy internetowe? Już nie musisz, bo masz M16.pl! Profesjonalna strona internetowa to dobry sposób na zaistnienie w przestrzeni internetowej, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Białogard

Strony internetowe
Białogard

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Białogardu i okolic. Zapytaj o wycenę — przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasno określone warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony www dla firm z Białogardu

Tworzenie serwisów internetowych Białogard to twórcza praca, a my posiadamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest oryginalna i przejrzysta. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Szablony mają niezliczoną ilość możliwych zmian z jednego wyglądu. Możemy wykonać profesjonalną stronę www zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania grafik, a także stworzenia treści.

Projektowanie stron Białogard

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy tworzeniu serwisów internetowych będzie korzystał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę www, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona www (lub sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt zbudowania internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Strony internetowe to najważniejsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo projektujemy skuteczne strony internetowe Białogard, które znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Białogard

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz mieć responsywną stronę internetową? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy responsywne strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Białogard tworzymy również innowacyjne sklepy internetowe Białogard dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Białogard

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej usługi supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron www a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na wypozycjonowanie strony www jest sporo, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej bardzo ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja interaktywna tworzymy strony, które są intuicyjne w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i responsywna strona www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów witryną idealnie dobraną do ich potrzeb — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami