Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Ostrów Wielkopolski

Szukasz firmy z Ostrowa Wielkopolskiego, która zajmuje się projektowaniem stron www? Już nie musisz, bo masz nasz team! Profesjonalna strona internetowa to najlepszy sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Ostrów Wielkopolski

Strony internetowe
Ostrów Wielkopolski

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na zwiększenie przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Zapytaj o wycenę — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • obsługa techniczna

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla firm z Ostrowa Wielkopolskiego

Tworzenie stron www Ostrów Wielkopolski to twórcza praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i przejrzysta. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Motywy mają nieskończoną ilość możliwych zmian z jednego wyglądu. Możemy zaprojektować przyciągającą uwagę stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania grafik, a także stworzenia contentu.

Projektowanie stron Ostrów Wielkopolski

Dobrze zaprojektowana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu stron www będzie czerpał z nabytej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz nowoczesną stronę internetową, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz funkcjonalnej strony internetowej?

Strony www to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Zaufaj nam, bo budujemy strony internetowe Ostrów Wielkopolski, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Ostrów Wielkopolski

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz zlecić nam postawienie strony internetowej? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Ostrów Wielkopolski tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Ostrów Wielkopolski dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Ostrów Wielkopolski

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co później przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe marki w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony standardowo dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Opcji na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest bardzo dużo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna budujemy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią odwiedzających do kontaktu z Tobą.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i responsywna witryna www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną doskonale dobraną do ich wymagań — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami