Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Żory

Szukasz firmy z Żor, która zajmuje się projektowaniem stron internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz zespół do zadań specjalnych! Dobrze zoptymalizowana strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w świecie wirtualnym, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Żory

Strony internetowe
Żory

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Żor i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasno określone wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • usługa wsparcia technicznego

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla Klientów z Żor

Tworzenie stron www Żory to kreatywna praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i nowoczesna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Szablony mają nieskończoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy wykonać przyciągającą uwagę stronę www zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, ale też napisania treści.

Projektowanie stron Żory

Profesjonalna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy planowaniu serwisów www będzie czerpał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę internetową, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegółowe kwestie. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres usług.

Kampania SEM i reklama

Nawet najpiękniejsza strona internetowa (albo sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej?

Serwisy www to istotne miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Zaufaj nam, bo projektujemy strony internetowe Żory, które generują konwersje i znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Żory

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Wykonujemy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Żory tworzymy też innowacyjne sklepy internetowe Żory dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.
strony i sklepy internetowe Żory

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe marki w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za stronę zazwyczaj dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron www a działania SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Metod na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest wiele, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja marketingowa projektujemy serwisy, które są proste w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe angażują użytkowników do kontaktu z Tobą.

Pamiętaj, że nowoczesna i intuicyjna strona www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów stroną idealnie dobraną do ich potrzeb — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami