Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Wałcz

Szukasz firmy z Wałcza, która zajmuje się budową serwisów internetowych? Już nie musisz, bo masz nasz zespół do zadań specjalnych! Profesjonalna strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy w Internecie, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Wałcz

Strony internetowe
Wałcz

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy prześlij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Wałcza i okolic. Zapraszamy do współpracy — przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasne wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • usługa supportu

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla Klientów z Wałcza

Tworzenie stron internetowych Wałcz to nieszablonowa praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i funkcjonalna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają nieskończoną ilość modyfikacji z tego samego widoku. Możemy stworzyć intuicyjną stronę www zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, ale też napisania treści.

Projektowanie stron Wałcz

Dobrze przemyślana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy planowaniu stron internetowych będzie korzystał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę www, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona www (albo sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna responsywna strona www?

Serwisy www to istotne miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Zaufaj nam, bo projektujemy strony internetowe Wałcz, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Wałcz

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz mieć responsywną stronę www? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Tworzymy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja interaktywna Wałcz tworzymy także intuicyjne sklepy internetowe Wałcz dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Wałcz

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny i utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych usług. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe przedsiębiorstwa w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za stronę z reguły dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na wypozycjonowanie strony www jest bardzo dużo, więc już na etapie projektowania strony internetowej niezwykle ważny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy możliwych błędów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja interaktywna projektujemy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują odwiedzających do kontaktu z Tobą.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i funkcjonalna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów witryną idealnie dopasowaną do ich potrzeb — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami