Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Głogów

Chcesz rozpocząć współpracę z agencją z Głogowa, która zajmuje się budową stron www? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz team! Responsywna strona internetowa to dobry sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Głogów

Strony internetowe
Głogów

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na wzrost dochodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Głogowa i okolic. Zapytaj o wycenę — zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasno określone warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla firm z Głogowa

Projektowanie stron www Głogów to kreatywna praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i funkcjonalna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają niezliczoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy wykonać przyciągającą uwagę stronę www zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też napisania treści.

Projektowanie stron Głogów

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy projektowaniu stron www będzie korzystał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę internetową, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą widok strony internetowej i dopytywać o szczegółowe kwestie. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres działań.

Pozycjonowanie stron www i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (czy też sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Serwisy www to najlepsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Zaufaj nam, bo tworzymy skuteczne strony internetowe Głogów, które znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Głogów

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Wykonujemy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Głogów tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Głogów dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany i spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Głogów

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co później przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe marki w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę standardowo dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Metod na wypromowanie strony www jest bardzo dużo, więc już na etapie projektowania strony internetowej bardzo ważny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych błędów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja interaktywna tworzymy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i funkcjonalna strona www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów stroną świetnie dopasowaną do ich potrzeb — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami