Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Kalwaria Zebrzydowska

Szukasz agencji z Kalwarii Zebrzydowskiej, która zajmuje się projektowaniem serwisów internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Profesjonalna strona www to świetny sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Kalwaria Zebrzydowska

Strony internetowe
Kalwaria Zebrzydowska

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na zwiększenie przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Kalwarii Zebrzydowskiej i okolic. Zapraszamy do kontaktu — przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasne wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony www dla firm z Kalwarii Zebrzydowskiej

Tworzenie stron internetowych Kalwaria Zebrzydowska to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i nowoczesna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają niezliczoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy stworzyć intuicyjną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży cateringów dietetycznych — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, ale też napisania tekstu.

Projektowanie stron Kalwaria Zebrzydowska

Dobrze przemyślana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy projektowaniu stron www będzie korzystał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę www, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Projektowanie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą wygląd strony www i dopytywać o szczegóły. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona www (albo sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Wykonanie nowej strony bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt stworzenia internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Serwisy internetowe to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Przekonaj się, że budujemy skuteczne strony internetowe Kalwaria Zebrzydowska, które znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Kalwaria Zebrzydowska

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz mieć funkcjonalną stronę internetową? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Tworzymy przyciągające uwagę strony www, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Kalwaria Zebrzydowska tworzymy również intuicyjne sklepy internetowe Kalwaria Zebrzydowska dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Kalwaria Zebrzydowska

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny internetowej i hosting też wpisuje się w zakres naszych działań. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co następnie ułatwia „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej usługi supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za wykonanie strony standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Opcji na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest sporo, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej ogromnie ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy częstych problemów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja SEO/SEM budujemy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą użytkowników do kontaktu z Tobą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i responsywna strona www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów stroną idealnie dopasowaną do ich potrzeb — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami