Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Kościerzyna

Planujesz rozpocząć współpracę z agencją z Kościerzyny, która zajmuje się budową stron internetowych? Już nie musisz, bo masz nasz team! Dobrze zoptymalizowana strona www to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w Internecie, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Kościerzyna

Strony internetowe
Kościerzyna

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Kościerzyny i okolic. Zapraszamy do współpracy — przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasne wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • usługa supportu

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich wymagań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony www dla Klientów z Kościerzyny

Projektowanie serwisów internetowych Kościerzyna to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest oryginalna i przejrzysta. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają niezliczoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy stworzyć intuicyjną stronę www zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, ale też napisania contentu.

Projektowanie stron Kościerzyna

Dobrze przemyślana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy tworzeniu serwisów internetowych będzie czerpał z nabytej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz nowoczesną stronę internetową, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Budowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony www i ustalać wszelkie szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najlepsza strona www (czy też sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej?

Serwisy internetowe to najważniejsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Przekonaj się, że projektujemy skuteczne strony internetowe Kościerzyna, które znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Kościerzyna

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz zlecić nam postawienie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Kościerzyna tworzymy też innowacyjne sklepy internetowe Kościerzyna dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Kościerzyna

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny i hosting także wpisuje się w zakres naszych usług. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe firmy w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony zazwyczaj dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Opcji na wypromowanie strony www jest sporo, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja marketingowa budujemy witryny, które są intuicyjne w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i responsywna strona www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów witryną świetnie dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami