Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Słupsk

Szukasz agencji z Słupska, która zajmuje się tworzeniem serwisów www? Już nie musisz, bo masz nasz zespół do zadań specjalnych! Responsywna strona www to najlepszy sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Słupsk

Strony internetowe
Słupsk

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na zwiększenie zarobków swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Słupska i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasno określone zasady współpracy

  • doradztwo

  • wsparcie w kwestiach technicznych

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla firm z Słupska

Tworzenie stron www Słupsk to kreatywna praca, a my posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i przejrzysta. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają niezliczoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy stworzyć innowacyjną stronę www zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania grafik, a także napisania tekstu.

Projektowanie stron Słupsk

Profesjonalna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy tworzeniu serwisów www będzie korzystał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę www, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą wygląd strony internetowej i ustalać wszelkie szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres usług.

Kampania SEM i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona www (lub sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zbudowanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz profesjonalnej strony www?

Serwisy internetowe to najlepsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Przekonaj się, że tworzymy strony internetowe Słupsk, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Słupsk

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy responsywne strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja interaktywna Słupsk tworzymy również innowacyjne sklepy internetowe Słupsk dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Słupsk

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co później ułatwia „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może łatwo modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe marki w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a pozycjonowanie

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na wypozycjonowanie strony www jest bardzo dużo, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony niezwykle ważny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy możliwych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna tworzymy witryny, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią potencjalnych Klientów do kontaktu z Tobą.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i responsywna strona www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów witryną świetnie dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami