Strony internetowe Nowy Sącz ⇒ budowa stron WWW ❤⇐
 

Strony internetowe Nowy Sącz


Czas na nową wizytówkę Twojego biznesu w Internecie?Współpracuj z naszym zespołem. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie dopięliśmy już wiele stron dla kontrahentów z całej Polski, a również z Europy.
Szukasz firmy z Nowego Sącza, która zajme się zbudowaniem strony internetowej? Już nie musisz, masz M16.pl!
Cena standardowej strony to 1700zł netto. Wrażenia klientów? Bezcenne! :)Najwyższa pora na nową wizytówkę Twojej firmy w Internecie?


Współpracuj z nami. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie dopięliśmy już bardzo dużo stron internetowych dla kontrahentów z całej Polski, ale również z Europy.
Szukasz firmy z Nowego Sącza, która zajme się projektem strony internetowej? Już nie musisz, masz M16.pl! Cena standardowej strony to 1700zł netto. Podziw klientów? Bezcenne! :)parallax background
 

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dla stron internetowych

Ile kosztuje strona WWW w Nowym Sączu?

Koszt strony internetowej zależy od jego rozbudowania i dodatkowych funkcjonalności. Bazowa kwota za stronę WWW to koszt 1700 zł netto. Cena zawiera nowoczesną, responsywną, z panelem zarządzania treścią i świetnym wyglądem.
Zapytaj o wycenę -> Wycena budowy strony WWW

Czy strona WWW jest tak ważna?

Aktualnie strony WWW to najważniejsze źródło kontrahentów. W Nowym Sączu konkurencja nie śpi i na pewno zainwestowała już w odnowienie lub projektowanie strony, jeśli jeszcze podchodzą do tematu marketingu internetowego tak jak Ty wcześniej, to tym bardziej najwyższa pora ich dogonić i wyprzedzić. :) Pokaż swoją firmę z najlepszej strony!

Przez jaki okres mogę liczyć na wasze wsparcie?

Naszych klientów wspieramy cały czas, ale jeśli to ma dotyczyć jakiś czasochłonnych zajęć, dostępne godziny „pobieramy” z puli wsparcia technicznego lub liczby wynikającej z umowy stworzenia strony www. W przypadku wykupienia supportu na nasze wsparcie można liczyć przez cały okres trwania pakietu.

Ile kosztuje strona internetowa?

To pytanie podobne do pytania „ile kosztuje samochód”, a można mieć używane auto, za kilka tysięcy, nowe za setki tysięcy lub miliony złotych. Odpowiedź nasuwa się sama: „to zależy”. To zależy przede wszystkim od przeznaczenia strony i jej rozmachu. Jeśli wprowadzamy na rynek nowy produkt lub otwieramy firmę, najlepszym rozwiązaniem będzie strona za 1700-2000 zł i przeznaczenie reszty budżetu na działania reklamowe. W przypadku, gdy marka jest już znana, chcemy zrobić ogromne „WOW” lub na stronie przewidujemy jakieś nietypowe funkcjonalności to kwota będzie rosnąć nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę skorzystaj z formularza wyceny.


Accounts

Free Trial

Storage

Sub-domains

Sub-domains

Your Text

Your Text

Your Text

Your Text

ILOŚĆ PODSTRON

FORMULARZ KONTAKTOWY

RESPONSYWNOŚĆ

CMS (EDYTOR TREŚCI)

PRZYGOTOWANIE PIERWSZEJ KAMPANII GOOGLE ADS

DOSTOSOWANIE DO RODO

OPTYMALIZACJA DO SEO

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI RATALNEJ

950 zł

NETTO

1 (onepage)

3 miesiące

1700 zł

NETTO

do 8

6 miesięcy

2500 zł

NETTO

do 25

9 miesięcy


950 zł netto
1700 zł netto
2500 zł netto
Ilość podstron
1 (onepage)
do 8
do 25
Formularz kontaktowy
Responsywność
Bezpłatne wsparcie techniczne
3 miesięcy
6 miesięcy
9 miesięcy
CMS
Przygotowanie pierwszej kampanii Google Ads
Dostosowanie do RODO
Optymalizacja do seo
Możliwość płatności ratalnej
 • Dobry i co najważniejsze szybki kontakt telefoniczny jak i mailowy, firma podejmuje się różnych wyzwań nie tylko z zakresu branży internetowej (kubki, plakaty, ulotki, pieczątki itp.). Proponują konkretne rozwiązania oraz sposoby realizacji, dokładność co do najmniejszych szczegółów. Wysoka jakość produktów, godna polecenia cena jak i szybkość realizacji zamówień. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz i polecam
  Jakub Pysz
  IF Infernal
 • Polecam w 100%. Agencja wykazała się sporą cierpliwością - testowała różne rozwiązania, podsuwała pomysły i praktycznie zawsze była pod telefonem. Podziękowania należą się zwłaszcza Pani Izie, która znosiła wiele telefonów i maili:)
  Wirginia Drabek-Szuba
  LOXA
 • Mega profesjonalne podejście do klienta, idealne wykonanie strony, firmowego logo,wizytówek, a dzięki możliwości wyboru PAKIETÓW, ogromna oszczędność. Lepiej trafić nie można.
  Łukasz Hampel
  Eu-Dent
 • Nasza strona internetowa powstała w szybkim tempie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Stały kontakt telefoniczny i mailowy pozwolił na dopracowanie strony od ogólnego zarysu po drobne szczegóły. Pozostałe pytania i kwestie niejasne zostały omówione na prezentacji z prowadzenia witryny. Szczerze polecamy.
  Willa Martini

Strony internetowe to nasza specjalność,
sprawdź ostatnio wykonane realizacje i skontaktuj się prędko!

3(4)3(4)

Kto będzie zajmował się Twoją stroną internetową?


 


Zaufali nam

Masz jeszcze jakieś pytanie?

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Bezpłatna wycena!

Skoro jesteś już w tym miejscu i wiesz że potrzebujesz wsparcia w świecie marketingu internetowego, napisz do nas bezpośrednie zapytanie o wycenę!


2(6)2(6)

Zwykle odpowiadamy w ciągu 24 godzin, ale może się zdarzyć, że będziemy potrzebować dwóch dni roboczych na odpowiedź

Ostatnia aktualizacja