Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Nowy Sącz

Planujesz rozpocząć współpracę z firmą z Nowego Sącza, która zajmuje się budową serwisów internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Profesjonalna strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy w przestrzeni internetowej, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Nowy Sącz

Strony internetowe
Nowy Sącz

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na wzrost dochodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Nowego Sącza i okolic. Zapraszamy do współpracy — zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasne zasady współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla Klientów z Nowego Sącza

Projektowanie stron www Nowy Sącz to twórcza praca, a my posiadamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z jednego widoku. Możemy wykonać innowacyjną stronę www zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, a także stworzenia treści.

Projektowanie stron Nowy Sącz

Dobrze zaprojektowana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy tworzeniu stron www będzie czerpał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę www, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegóły. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres działań.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najlepsza strona www (czy też sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna responsywna strona www?

Serwisy internetowe to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Nowy Sącz, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Nowy Sącz

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz mieć nowoczesną stronę internetową? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy responsywne strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Nowy Sącz tworzymy też nowoczesne sklepy internetowe Nowy Sącz dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Nowy Sącz

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny internetowej oraz hosting także wpisuje się w zakres naszych działań. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe marki w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony standardowo dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Opcji na wypozycjonowanie strony www jest bardzo dużo, więc już na etapie projektowania strony internetowej bardzo ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych błędów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja SEO/SEM projektujemy strony, które są proste w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i intuicyjna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów witryną świetnie dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami