Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Nowy Sącz

W świecie, w którym jest pełno wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko Cię zrozumie, ale będzie też umiał przekuć Twoje cele w satysfakcjonujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Nowym Sączu to nie tylko grupa ekspertów, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy wyprowadzić Twój biznes na wyższy poziom!

U nas znajdziesz wszystko to, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym. Rozpoczynając od zaprojektowania logotypu i stworzenia strony internetowej na kampanii marketingowej oraz wsparciu technicznym kończąc.

agencja marketingowa Nowy Sącz

Agencja marketingowa
Nowy Sącz

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie płatne, prowadzić kanały Social Media, zrobić zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe
i druki. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy będziemy mieć efekty działań?

Jest to zależne od branży, konkurencji i budżetu. Warto wiedzieć, że przy kampanii Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można odnotować od razu po starcie kampanii. Pozycjonowanie Nowy Sącz to cięższy orzech do zgryzienia, jednak standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Nowym Sączu – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Nowy Sącz

Jesteśmy 12-osobowym zespołem, który zawsze jest gotów do działania. Chcesz mieć własny dział reklamowy w cenie jednego etatowego pracownika? Tak to właśnie działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych. Na naszych barkach spoczywają zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i content marketing, materiały reklamowe, druk i wiele, wiele więcej. Tutaj każda reklama Nowy Sącz jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Co najbardziej cenią sobie Klienci z Nowego Sącza podczas współpracy z nami?

agencja marketingowa Nowy Sącz

kompleksowość działań reklamowych

agencja marketingowa z Nowego Sącza

łatwy kontakt

marketingowa agencja Nowy Sącz

efektywność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Zasługujesz na coś lepszego niż sztampowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która wyróżni Cię na tle konkurencji, przykuje uwagę odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego warto wybrać naszą Agencję Marketingową w Nowym Sączu?

Kreatywność bez granic

Lubimy wyzwania – nasza kreatywność działa jak paliwo napędowe, które sprawia, że każdy projekt staje się niezapomnianym doświadczeniem, zarówno dla nas, jak i dla Twojej marki. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając skuteczne strategie, które wyniosą Twoją markę na sam szczyt.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko strategii marketingowej. Dostarczamy widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci z chęcią będą wybierać.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing jest dynamiczny, a nas wyróżnia elastyczne podejście. Reagujemy błyskawicznie na wszelkie zmiany, aby nasze rozwiązania marketingowe zawsze odpowiadały aktualnym potrzebom rynku i Twojej firmy. Łączymy siły online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś z Nowego Sącza, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność umożliwia nam dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją reklamową, która przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nieprzynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli szukasz budżetowych rozwiązań, zgłoś się do freelancera lub „agencji marketingowych” z siedzibą w bloku.

Jeśli natomiast zależy Ci na wynikach, dobrym kontakcie, pewności, że freelancer nagle nie zmieni profesji, nie ucieknie na Syberię, czy nie zapadnie się pod ziemię, zostawiając Cię z problemami, to zgłoś się do nas. Agencja interaktywna Nowy Sącz ma pomóc Ci odnieść sukces, zdominowanie konkurencji i dochody zwiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak jak to tego doprowadzić.

agencja marketingowa Nowy Sącz
agencja marketingowa Nowy Sącz

Twój Partner w biznesie

Nie tylko rozumiemy politykę Google, ale także znamy jej sekrety. Jako Certyfikowany Partner Google mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozkręcić swoje reklamy online i dotrzeć do nowych Klientów. Optymalizujemy kampanie Google Ads Nowy Sącz i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do odpowiedniej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o skuteczności każdej kampanii.

agencja marketingowa Nowy Sącz

Agencja marketingowa Nowy Sącz

Nasza agencja to nie tylko eksperci, to również osoby, z kreatywnymi pomysłami, które są gotowe wykraczać poza utarte szlaki i tworzyć strategie rzucające wyzwanie rynkowym standardom. Od SEO po kreatywne kampanie reklamowe – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój biznes był obecny online i offline. Niezależnie od tego, czy budujesz markę od podstaw, czy chcesz zwiększyć rozpoznawalność już istniejącej, jesteśmy tu, żeby pomóc Ci dojść na szczyt. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a razem stworzymy strategię, która pozwoli Twojej marce świecić na tle konkurencji!

Skontaktuj się z nami