Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Nowy Sącz

Szukasz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Nowy Sącz

Pozycjonowanie
Nowy Sącz

Jakie są koszty

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, do jakiego stopnia są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie frazy

Nie posiadamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Jest to uzależnione od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Nowym Sączu

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy przez e-mail, a także telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury strony
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • przygotowanie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Wybierz naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Czytasz tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Nowy Sącz”. Jak już pisaliśmy, nie jesteśmy z Nowego Sącza, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Skoro w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Nowego Sącza na słowa kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Twojemu biznesowi.

Jeśli konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to warto coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia  pora, byś wreszcie został bardziej doceniony przez Google – pozycjonowanie stron www Nowy Sącz to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Nowy Sącz
pozycjonowanie stron Nowy Sącz

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” nie jest trudno, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, jednak tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak działa nasza agencja interaktywna Nowy Sącz. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron internetowych Nowy Sącz
Jak wygląda nasza praca?

Śledzimy wszelkie nowości w SEO i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu działające techniki jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Nowym Sączu
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, najczęściej podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Nowym Sączu
Ważne!

Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Nowy Sącz
Kogo pozycjonujemy w Nowym Sączu?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować wszystkich – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Nowy Sącz

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Nowy Sącz
Projektowanie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Nowym Sączu - postaw na marketing online!

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na reklamę swojego biznesu w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Nie ważne, czy masz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W szczególności, gdy trzeba konkurować nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Przez odpowiedni dobór fraz można stosunkowo niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Przewagą kampanii SEM jest idealne dopasowanie budżetu do aktualnych potrzeb marketingowych firmy. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy od razu pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które pokazują się tuż pod płatnymi reklamami (Google Ads). Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Nowy Sącz, wiąże się z narastającymi kosztami i większą ilością czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić rozsądnie. Posiadamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pomagają osiągnąć sukces naszym Klientom. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Nowy Sącz najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. Początkowo docieramy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w SERPach, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Nowy Sącz. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch na stronie wzrasta – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę za usługę SEO w Nowym Sączu? Będzie to uzależnione od kilku zmiennych – frazy kluczowe, strony od konkurencji i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość fraz, po to, aby dobrać te, które staną się najbardziej efektywne i takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, naprawy samochodowe, stomatologię, salon fryzjerski możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z Twoich usług. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z kluczowych działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie odpowiednich contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Twojej firmy też zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i poprawę liczby konwersji. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego jest reklama płatna w Google Ads (poprzednio Google AdWords), dzięki możliwości dopasowania zasięgu pokazywania się reklam regionalnie np. wykluczenie Nowego Sącza i szybszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google nad konkurencją. Gdy pokazujemy się na najważniejsze słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Nowy Sącz), z pewnością możemy liczyć na zyski z kampanii.