Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Żagań

Szukasz agencji z Żagania, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Dobrze zoptymalizowana strona www to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w świecie wirtualnym, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Żagań

Strony internetowe
Żagań

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na zwiększenie dochodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Żagania i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasno określone warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla Klientów z Żagania

Tworzenie serwisów internetowych Żagań to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i intuicyjna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają niezliczoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy stworzyć innowacyjną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, ale też stworzenia treści.

Projektowanie stron Żagań

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd istotne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy projektowaniu serwisów internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę internetową, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (lub sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz nowoczesnej strony www?

Strony internetowe to istotne miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Żagań, które generują konwersje i znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Żagań

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz zlecić nam postawienie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy responsywne strony www, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Żagań tworzymy również intuicyjne sklepy internetowe Żagań dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Żagań

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja domeny i utrzymanie strony na serwerze także wpisuje się w zakres naszych działań. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe instytucje w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony zazwyczaj dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron www a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Opcji na wypromowanie strony www jest wiele, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej ogromnie ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy możliwych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna projektujemy strony, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i intuicyjna witryna www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów stroną idealnie dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami