Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Zakopane

Planujesz nawiązać współpracę z agencją z Zakopanego, która zajmuje się budową serwisów www? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz team! Profesjonalna strona www to najlepszy sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Zakopane

Strony internetowe
Zakopane

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Zakopanego i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Twoją markę z najlepszej strony.

  • jasno określone wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla firm z Zakopanego

Tworzenie stron internetowych Zakopane to kreatywna praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i przejrzysta. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają nieograniczoną ilość modyfikacji z tego samego widoku. Możemy zaprojektować innowacyjną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, a także stworzenia treści.

Projektowanie stron Zakopane

Dobrze przemyślana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu stron www będzie korzystał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę internetową, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą widok strony internetowej i dopytywać o szczegółowe kwestie. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najpiękniejsza strona internetowa (lub sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt stworzenia internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna nowoczesna strona www?

Strony www to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Zaufaj nam, bo projektujemy strony internetowe Zakopane, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Zakopane

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz mieć funkcjonalną stronę internetową? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony www, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Zakopane tworzymy też innowacyjne sklepy internetowe Zakopane dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Zakopane

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co później ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe przedsiębiorstwa w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony zwykle dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Metod na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest wiele, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie ważny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych problemów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja SEO/SEM tworzymy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią potencjalnych Klientów do kontaktu z Tobą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i responsywna witryna www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów witryną doskonale dopasowaną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami