Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Police

Chcesz rozpocząć współpracę z agencją z Polic, która tworzy serwisy internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Profesjonalna strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w świecie wirtualnym, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Police

Strony internetowe
Police

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na zwiększenie dochodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Polic i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Twoją firmę z najlepszej strony.

  • jasne wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa supportu

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony www dla firm z Polic

Projektowanie serwisów www Police to kreatywna praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i funkcjonalna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają nieograniczoną ilość modyfikacji z tego samego widoku. Możemy stworzyć profesjonalną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Police

Profesjonalna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy projektowaniu stron internetowych będzie czerpał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę internetową, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony www i ustalać wszelkie szczegółowe informacje. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona www (czy też sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt wykonania internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz responsywnej strony www?

Serwisy www to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Zaufaj nam, bo budujemy skuteczne strony internetowe Police, które znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Police

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz mieć innowacyjną stronę internetową? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Tworzymy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Police tworzymy także innowacyjne sklepy internetowe Police dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Police

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe przedsiębiorstwa w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli masz u nas wykupione wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej usługi supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę zwykle rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest sporo, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy częstych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja SEO/SEM projektujemy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe angażują potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i intuicyjna witryna internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów stroną idealnie dopasowaną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami