Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Dębica

Szukasz agencji z Dębicy, która buduje serwisy internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Profesjonalna strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy w przestrzeni internetowej, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Dębica

Strony internetowe
Dębica

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na wzrost zarobków swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Dębicy i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Twoją firmę z najlepszej strony.

  • jasne warunki współpracy

  • doradztwo

  • usługa wsparcia technicznego

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony www dla firm z Dębicy

Tworzenie stron www Dębica to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest elegancka i przejrzysta. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Szablony mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy zaprojektować przyciągającą uwagę stronę www zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Dębica

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy tworzeniu stron internetowych będzie korzystał ze swojej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę internetową, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą wygląd strony www i dopytywać o szczegóły. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (czy też sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt wykonania strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Serwisy www to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Zaufaj nam, bo tworzymy strony internetowe Dębica, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Dębica

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz mieć innowacyjną stronę www? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Dębica tworzymy też intuicyjne sklepy internetowe Dębica dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Dębica

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny i hosting też wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co kolejno ułatwia „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe przedsiębiorstwa w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę standardowo dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Opcji na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest sporo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy częstych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja reklamowa budujemy strony, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów witryną idealnie dopasowaną do ich potrzeb — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami