Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Rzeszów

Szukasz firmy z Rzeszowa, która zajmuje się budową stron internetowych? Już nie musisz, bo masz nasz team! Responsywna strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy w świecie wirtualnym, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Rzeszów

Strony internetowe
Rzeszów

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na zwiększenie przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Rzeszowa i okolic. Zapytaj o wycenę — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla firm z Rzeszowa

Tworzenie serwisów www Rzeszów to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest elegancka i intuicyjna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z tego samego widoku. Możemy stworzyć przyciągającą uwagę stronę www zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też stworzenia treści.

Projektowanie stron Rzeszów

Dobrze przemyślana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy planowaniu serwisów internetowych będzie czerpał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę www, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegółowe informacje. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres działań.

Pozycjonowanie stron www i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (albo sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz profesjonalnej strony www?

Strony www to istotne miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Zaufaj nam, bo tworzymy skuteczne strony internetowe Rzeszów, które znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Rzeszów

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Tworzymy responsywne strony www, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Rzeszów tworzymy również innowacyjne sklepy internetowe Rzeszów dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Rzeszów

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Rejestracja domeny internetowej oraz utrzymanie strony na serwerze także wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co kolejno ułatwia „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może dowolnie modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe firmy w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę standardowo dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Opcji na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest bardzo dużo, stąd już na etapie projektowania strony internetowej niezwykle istotna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy częstych błędów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja reklamowa budujemy witryny, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i responsywna witryna internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną świetnie dobraną do ich oczekiwań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami