Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Rzeszów

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep e-commerce gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w sieci. Zadbaj o dobry start. Zbudowanie platformy do sprzedaży zleć doświadczonym osobom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już wiele projektów stron dla firm z całego kraju, a także z Europy.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Rzeszów

Sklepy internetowe
Rzeszów

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są także: lista produktów, galeria zdjęć i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby produktów. Przeważnie cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Rzeszowie

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo prosta. Witrynę do sprzedaży tego typu prosto można dopasować do konkretnych funkcji, rodzaju płatności czy opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to sugerujemy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny moduł, który pozwala na prostą obsługę nawet w przypadku wielu kategorii produktowych.

sklepy internetowe Rzeszów

Sklep online dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Budowanie sklepu internetowego to skomplikowany proces. Oryginalny sklep online wymaga współpracy naszej agencji z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też dopasowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji oraz dodaniu produktów czas na testowanie sklepu online oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian konsultujemy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy e-commerce umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Rzeszów

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Rzeszowie Twoja konkurencja z pewnością inwestuje w jakość odświeżenie albo tworzenie witryn internetowych, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach wyszukiwania Google. Pokaż się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy responsywne sklepy online opracowane pod kątem UX, dostosowane do wymagań właściciela firmy i potrzeb określonej grupy docelowej. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Sprawdź, jakie to proste z nowoczesnym serwisem sprzedażowym!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Handel online nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do skorzystania z naszego sklepu. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany i spełniać wymogi Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep www będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na ekspresowych efektach? Zobacz naszą ofertę prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Rzeszowie

dotarcie do większego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co poprawia zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Rzeszów

mechanizacja procesów

Zminimalizujesz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala także na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy www Rzeszów

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Rzeszów

komfort konsumentów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i ekspresowe. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Praktyczne porady dla Klientów z Rzeszowa i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, przykładowo Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeśli interesują Cię inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu www to koszt co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić małe zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Rzeszów, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, lecz dokładny budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania i sposobu działania konkretnej branży. Po pierwsze trzeba skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Rzeszów” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy dotrzeć do nowych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest łatwa i wygodna w obsłudze. Dzięki temu użytkownicy czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma również pozytywny wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu sklepu internetowego Klient otrzymuje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, zmieniać content, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Rzeszów

Budujemy łatwe w edycji witryny z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy internetowe zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne informacje były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. W takim przypadku rozliczamy się w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować również możliwość wykupienia stałego hostingu. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami