Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Leżajsk

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko w sieci. Zadbaj o dobry start. Zbudowanie sklepu internetowego zostaw nam i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już wiele projektów platform dla firm z całego kraju, a nawet z Europy.

To najlepszy czas na nową wizytówkę Twojego biznesu w Internecie!

sklepy internetowe Leżajsk

Sklepy internetowe
Leżajsk

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Istotne są również: lista produktów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Raczej cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Leżajsku

logo wordpress

W przypadku firm oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy na WooCommerce. Konfiguracja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu prosto można dopasować do wybranych funkcji, metod płatności lub też opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny system, który pozwala na łatwą edycję nawet w przypadku różnych kategorii produktowych.

sklepy internetowe Leżajsk

Sklep online dopasowany do Twoich oczekiwań

Tworzenie sklepu internetowego to skomplikowany proces. Oryginalny sklep online wymaga kooperacji. Stworzenie layoutu witryny poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też wybraniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnego wyglądu oraz wprowadzeniu produktów następuje testowanie witryny sprzedażowej oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy etap realizacji konsultujemy z Klientem. Wykonane przez naszą agencję sklepy www umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Leżajsk

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Leżajsku Twoja konkurencja pewnie przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach wyszukiwania Google. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy responsywne sklepy www opracowane pod kątem UX, dopasowane do oczekiwań właściciela firmy i potrzeb wybranej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Sprawdź, jakie to łatwe z funkcjonalnym sklepem internetowym!

Budowa sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek e-commerce nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep www musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeżeli Twój sklep www będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na ekspresowych efektach? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Leżajsku

dotarcie do większego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do większej sprzedaży. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy Leżajsk

usprawnienie procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala też na skuteczniejsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Leżajsk

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Leżajsk

komfort Klientów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Praktyczne porady dla Klientów z Leżajska i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.


To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie online, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu online to koszt co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w obsłudze builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić potrzebne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Leżajsk, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, lecz szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od zasięgu oraz sposobu działania konkretnego rynku. Po pierwsze trzeba skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Leżajsk” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy dotrzeć do nowych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu użytkownicy czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma także dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Czemu powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu sklepu internetowego Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować treści, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Leżajsk

Tworzymy łatwe w edycji witryny z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo tworzymy sklepy internetowe zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie istotne dane były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, ale oferujemy też możliwość wykupienia planu supportowego. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami