Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Tarnobrzeg

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do Klientów z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort robienia zakupów bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie platformy sprzedażowej zleć doświadczonym osobom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zachęcamy do kontaktu. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już wiele projektów platform dla firm z całego kraju, a także z Europy.

Pora na pojawienie się Twojego biznesu w Internecie!

sklepy internetowe Tarnobrzeg

Sklepy internetowe
Tarnobrzeg

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie zaprojektować. Istotne są również: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależny jest od stopnia jego rozbudowania. Przeważnie cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Tarnobrzegu

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Integracja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo prosta. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, rodzaju płatności lub też opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To nowoczesny system, który umożliwia szybką obsługę nawet w przypadku wielu serii produktowych.

sklepy internetowe Tarnobrzeg

Sklep www dopasowany do Twoich wymagań

Tworzenie sklepu online to proces złożony. Oryginalny sklep internetowy wymaga kooperacji. Stworzenie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży oraz zaproponowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu oraz wprowadzeniu produktów czas na testowanie sklepu online oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań konsultujemy z Klientem. Zbudowane przez naszą agencję sklepy internetowe pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Tarnobrzeg

Sklepy internetowe — najważniejsze informacje

W Tarnobrzegu konkurencyjna firma z pewnością przeznacza środki na jakość odświeżenie czy też projektowanie serwisów internetowych, a jeśli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wyszukiwarce Google. Pokaż się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat tworzymy profesjonalne sklepy www opracowane pod kątem UX, dostosowane do oczekiwań Klienta i potrzeb konkretnej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Zobacz, jakie to proste z nowoczesnym sklepem internetowym!

Budowa sklepów internetowych to nie wszystko

Handel online nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep online musi być dobrze zoptymalizowany i spełniać wytyczne Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeżeli Twój sklep online będzie wyżej niż pozostałe firmy, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na błyskawicznych efektach? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep online — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Tarnobrzegu

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Tarnobrzeg

automatyzacja procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala też na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Tarnobrzeg

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Tarnobrzeg

komfort Klientów

Sklep internetowy pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Tarnobrzegu i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu online to koszt co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić dowolne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Tarnobrzeg, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, natomiast dokładny budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od zasięgu i specyfiki konkretnej branży. Przede wszystkim należy skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Tarnobrzeg” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy dotrzeć do potencjalnych Klientów z całej Polski szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma również pozytywny wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – w błyskawicznym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu sklepu internetowego Klient otrzymuje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować treści, sprawdzać liczbę zamówień i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Tarnobrzeg

Tworzymy łatwe w obsłudze witryny z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy www zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami lub hurtownią tak, aby wszystkie ważne informacje były proste do sprawdzenia.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, ale oferujemy również możliwość wykupienia planu supportowego. Dajemy słowo, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami