Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Strumień

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep e-commerce gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w internecie. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie platformy do sprzedaży zleć specjalistom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Już wiele lat oferujemy doradztwo w zakresie marketingu dla Klientów z Strumienia. Nasza firma znajduje się na Śląsku, więc serdecznie zapraszamy Cię do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach.

To najlepszy czas na nową wizytówkę Twojej firmy w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Strumień

Sklepy internetowe
Strumień

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są również: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Zwykle cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów internetowych w Strumieniu

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących do 500 produktów sklepy tworzymy na WooCommerce. Integracja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo prosta. Sklep tego typu prosto można dopasować do konkretnych funkcji, metod płatności czy form dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny moduł, który umożliwia szybką edycję nawet w przypadku różnych kategorii produktów.

sklepy internetowe Strumień

Sklep online dopasowany do Twoich oczekiwań

Projektowanie sklepu internetowego to skomplikowany proces. Nowoczesny sklep online wymaga współpracy naszej agencji z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Stworzenie layoutu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też zaproponowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu i dodaniu produktów czas na testowanie serwisu sprzedażowej oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian omawiamy z Klientem. Stworzone przez nas sklepy e-commerce umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Strumień

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Strumieniu konkurencyjna firma z pewnością przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeżeli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by ich wyprzedzić. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy responsywne sklepy www opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do wymagań Klienta i potrzeb wybranej grupy docelowej. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Sprawdź, jakie to banalnie proste z dedykowanym portalem sprzedażowym!

Budowa sklepów online to nie wszystko

Rynek e-commerce nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wymogi Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeżeli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz ekspresowych efektów? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe Strumień

dotarcie do szerszego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do większej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co poprawia zasięg Twojego sklepu www.

sklepy internetowe Strumień

usprawnienie procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala również na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy internetowe Strumień

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

sklepy internetowe Strumień

wygoda Klientów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się przyjemne i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Strumienia i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.

To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeżeli interesują Cię inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu internetowego to cena minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w obsłudze builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić dowolne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Strumień, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, natomiast dokładny budżet omawiany jest indywidualnie w zależności od zasięgu oraz specyfiki konkretnego rynku. Po pierwsze należy skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Strumień” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać nowych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały. 

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i wygodna w obsłudze. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność strony ma także pozytywny wpływ na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu sklepu internetowego Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Strumień

Budujemy intuicyjne sklepy z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek projektujemy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami lub hurtownią tak, aby wszystkie istotne informacje były proste do znalezienia.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, ale oferujemy również możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami