Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Sulechów

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep online umożliwia dotarcie do osób z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda robienia zakupów bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie sklepu internetowego zostaw nam i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów stron dla Przedsiębiorców z całego kraju, a nawet z Europy.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojej firmy w Internecie!

sklepy internetowe Sulechów

Sklepy internetowe
Sulechów

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Istotne są także: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby artykułów. Zazwyczaj cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Sulechowie

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy na WooCommerce. Edycja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu prosto można dostosować do wybranych funkcji, metod płatności czy opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To nowoczesny moduł, który umożliwia prostą edycję nawet w przypadku wielu kategorii produktowych.

sklepy internetowe Sulechów

Sklep online dostosowany do Twoich wymagań

Projektowanie sklepu www to skomplikowany proces. Oryginalny sklep internetowy wymaga kooperacji. Wykonanie layoutu serwisu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz dopasowaniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu i dodaniu produktów następuje testowanie serwisu sprzedażowej oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian konsultujemy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy www pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze czy laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Sulechów

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Sulechowie konkurencyjna firma z pewnością inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeżeli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by ich wyprzedzić. Przedstaw się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy responsywne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem UX, dopasowane do wyobrażeń Klienta i potrzeb określonej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Zobacz, jakie to łatwe z innowacyjnym portalem do sprzedaży!

Tworzenie sklepów online to nie wszystko

Handel w internecie nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeżeli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż pozostałe firmy, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na natychmiastowych efektach? Zobacz naszą ofertę prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Sulechowie

dotarcie do większego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co poprawia widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy Sulechów

automatyzacja procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Sulechów

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Sulechów

wygoda konsumentów

Sklep internetowy pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Sulechowa i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeśli interesują Cię inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu internetowego to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej cenie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić potrzebne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Sulechów, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, natomiast szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od zasięgu oraz specyfiki konkretnej branży. Po pierwsze należy skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Sulechów” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do nowych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w późniejszym czasie wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i wygodna w obsłudze. Dzięki temu użytkownicy czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma także dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny sprzedażowej Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować treści, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Sulechów

Budujemy proste w obsłudze sklepy z panelem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy internetowe zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były proste do znalezienia.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy także możliwość wykupienia stałego hostingu. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami