Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Piotrków Trybunalski

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do Klientów z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie platformy do sprzedaży zleć doświadczonym osobom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Jesteśmy ze Śląska, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już bardzo dużo projektów stron dla firm z całego kraju, a nawet z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Piotrków Trybunalski

Sklepy internetowe
Piotrków Trybunalski

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Istotne są również: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Raczej cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Piotrkowie Trybunalskim

logo wordpress

W przypadku firm oferujących do 500 produktów sklepy budujemy na WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo prosta. Sklep tego typu prosto można dopasować do konkretnych funkcji, sposobu płatności czy form dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny system, który pozwala na prostą edycję nawet w przypadku różnych kategorii produktowych.

sklepy internetowe Piotrków Trybunalski

Sklep internetowy dostosowany do Twoich wymagań

Tworzenie sklepu internetowego to proces złożony. Dedykowany sklep www wymaga kooperacji. Wykonanie projektu witryny poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz zaproponowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu i wprowadzeniu produktów następuje testowanie serwisu sprzedażowej oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian konsultujemy z Klientem. Stworzone przez nas sklepy online pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Piotrków Trybunalski

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Piotrkowie Trybunalskim konkurencyjna firma pewnie przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach organicznych. Zaprezentuj się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy responsywne sklepy online opracowane pod kątem UX, dopasowane do wyobrażeń Klienta i potrzeb określonej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Sprawdź, jakie to banalnie proste z responsywnym portalem sprzedażowym!

Budowa sklepów online to nie wszystko

Handel w internecie nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep www musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać wymogi Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz natychmiastowych efektów? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Piotrkowie Trybunalskim

dotarcie do szerszego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co zwiększa zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy Piotrków Trybunalski

usprawnienie procesów

Zminimalizujesz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala również na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Piotrków Trybunalski

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Piotrków Trybunalski

komfort Klientów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeśli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie internetowym, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu internetowego to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić małe zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Piotrków Trybunalski, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, jednak szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od zasięgu oraz specyfiki konkretnego rynku. Przede wszystkim trzeba skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Piotrków Trybunalski” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do potencjalnych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i wygodna w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma również pozytywny wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny internetowej Klient otrzymuje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować content, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Piotrków Trybunalski

Tworzymy łatwe w edycji portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo projektujemy sklepy online zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. W takim przypadku rozliczamy się w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować też możliwość wykupienia planu supportowego. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami