Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Bełchatów

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep online gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie sklepu internetowego zleć specjalistom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów sklepów dla Klientów z całej Polski, a także z Europy.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojego biznesu w Internecie!

sklepy internetowe Bełchatów

Sklepy internetowe
Bełchatów

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są również: lista produktów, galeria zdjęć i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby produktów. Zwykle cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Bełchatowie

logo wordpress

W przypadku firm oferujących do 500 produktów sklepy budujemy na WooCommerce. Edycja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do konkretnych funkcji, metod płatności lub też form dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To intuicyjny moduł, który pozwala na prostą obsługę nawet w przypadku różnych kategorii produktowych.

sklepy internetowe Bełchatów

Sklep internetowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Projektowanie sklepu www to proces złożony. Dedykowany sklep online wymaga współpracy naszych specjalistów z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie layoutu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też dopasowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu oraz wprowadzeniu produktów czas na testowanie witryny do sprzedaży oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy etap realizacji konsultujemy z Klientem. Wykonane przez naszą agencję sklepy internetowe umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Bełchatów

Sklepy internetowe — istotne informacje

W Bełchatowie konkurencyjna firma pewnie inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Przedstaw się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy online opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do wyobrażeń właściciela firmy i potrzeb określonej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Zobacz, jakie to banalnie proste z nowoczesnym sklepem e-commerce!

Tworzenie sklepów internetowych to nie wszystko

Handel w internecie jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeżeli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz natychmiastowych efektów? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Bełchatowie

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w wyszukiwarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Bełchatów

mechanizacja procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala też na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy www Bełchatów

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może przeczytać więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Bełchatów

komfort Klientów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się przyjemne i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Praktyczne porady dla Klientów z Bełchatowa i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.


To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie online, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu online to cena minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić potrzebne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Bełchatów, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, jednak dokładny budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od zasięgu oraz sposobu działania konkretnej branży. Po pierwsze należy skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Bełchatów” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest intuicyjna i komfortowa w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma również dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny sprzedażowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować treści, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Bełchatów

Tworzymy intuicyjne portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek projektujemy sklepy online zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami lub hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były proste do sprawdzenia.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy także możliwość wykupienia stałego hostingu. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami