ᐅ Sklepy internetowe Łódź ❤ projektowanie sklepów e-commerce ⇐
parallax background

Sklepy internetowe Łódź


Najwyższa pora na nową lub pierwszą wizytówkę Twojego biznesu w Internecie?

Współpracuj z nami. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele sklepów dla kontrahentów z całej Polski, ale również z Europy.
Koszt podstawowego sklepu online to 2500zł netto. Podziw klientów? Bezcenne! :)


Odezwij się do nas!

Sklepy WWW to nasza specjalność, sprawdź ostatnio wykonane realizacje i skontaktuj się prędko!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje zbudowanie w Łodzi?
Cena sklepu online zależy od skomplikowania struktury i dodatkowych rozszerzeń. Podstawowa cena za sklep internetowy to cena 2500 zł netto. W tej cenie otrzymasz nowoczesny, dopasowany do urządzeń mobilnych, z panelem zarządzania treścią (CMS) i świetny wygląd .
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep online jest konieczny?
Obecnie sklepy online to najważniejsze miejsce w którym zdobędziesz kontrahentów. W Łodzi Twoja konkurencja nie śpi i na pewno zainwestowała w odświeżenie lub budowę sklepu, jeśli jeszcze podchodzą do tematu marketingu internetowego tak jak Ty wcześniej, to tym bardziej świetna okazja by ich dogonić i wyprzedzić. :) Pokaż się z najlepszej strony!
3Łódź jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Hiszpania, a dla klientów z Bułgarii również tworzyliśmy strony i sklepy internetowe:) W dzisiejszych czasach w zupełności wystarczy sprawne łącze internetowe i e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Lublinie, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Lublina (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Łodzi, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja