ᐅ Sklepy internetowe Łódź ❤ projektowanie sklepów e-commerce ⇐
parallax background

Sklepy internetowe Łódź


Pora na nową lub pierwszą wizytówkę Twojego biznesu w Internecie?

Współpracuj z M16.pl. Pracujemy na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie dopięliśmy już bardzo dużo sklepów dla kontrahentów z całej Polski, a nawet z Europy.
Cena podstawowego sklepu online to 2500zł netto. Wrażenia klientów? Bezcenne! :)


Odezwij się do nas!

Sklepy internetowe to nasza specjalność, sprawdź ostatnie realizacje i skontaktuj się czym prędzej!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje budowa w Łodzi?
Cena sklepu internetowego przede wszystkim jest uzależniony od skomplikowania struktury i dodatkowych funkcjonalności. Podstawowa kwota za sklep online to cena 2 500 zł netto. Cena zawiera wyjątkowy, dopasowany do urządzeń mobilnych, z panelem zarządzania treścią i wyjątkowy wygląd.
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep online jest tak ważny?
Aktualnie sklepy online to główne miejsce potencjalnych klientów. W Łodzi Twoja konkurencja nie śpi i na pewno zainwestowała już w odświeżenie lub projektowanie sklepu, jeśli jeszcze podchodzą do tematu marketingu internetowego tak jak Ty wcześniej, to tym bardziej świetna okazja by ich wyprzedzić. :) Pokaż swoją firmę z najlepszej strony!
3Łódź jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Bułgaria, a dla klientów z Bułgarii również tworzyliśmy strony i sklepy internetowe:) W dzisiejszych czasach wystarczy dobre łącze internetowe i e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Lublinie, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Lublina (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Łodzi, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja