Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Skierniewice

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w internecie. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie platformy do sprzedaży zleć specjalistom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zachęcamy do kontaktu. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już bardzo dużo projektów stron dla firm z całej Polski, a także z Europy.

Pora na pojawienie się Twojego biznesu w Internecie!

sklepy internetowe Skierniewice

Sklepy internetowe
Skierniewice

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są także: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby artykułów. Przeważnie cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Skierniewicach

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie do 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja z pomocą tego systemu jest bardzo intuicyjna. Witrynę do sprzedaży tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, rodzaju płatności czy form dostawy.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To nowoczesny moduł, który umożliwia łatwą obsługę nawet w przypadku wielu serii produktów.

sklepy internetowe Skierniewice

Sklep online dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Tworzenie sklepu online to skomplikowany proces. Oryginalny sklep online wymaga współpracy naszej agencji z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Stworzenie projektu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz wybraniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji oraz dodaniu produktów następuje testowanie sklepu internetowego oraz końcowe wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań omawiamy z Klientem. Wykonane przez nas sklepy www pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Skierniewice

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Skierniewicach Twoja konkurencja z pewnością inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeśli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach wyszukiwania Google. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy responsywne sklepy online zoptymalizowane pod kątem UX, dopasowane do oczekiwań Klienta i potrzeb określonej grupy docelowej. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Sprawdź, jakie to banalnie proste z innowacyjnym sklepem online!

Projektowanie sklepów online to nie wszystko

Handel online jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep www musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeżeli Twój sklep www będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz natychmiastowych efektów? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Skierniewicach

dotarcie do szerszego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w wyszukiwarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może prowadzić do większej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Skierniewice

usprawnienie procesów

Zminimalizujesz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala również na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Skierniewice

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Skierniewice

komfort Klientów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Praktyczne porady dla Klientów z Skierniewic i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.


To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeśli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu online to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w obsłudze builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić małe zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Skierniewice, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, ale szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania i specyfiki konkretnej branży. Po pierwsze należy skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Skierniewice” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości dobrze się pozycjonowały.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność strony ma również dobry wpływ na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny sprzedażowej Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Skierniewice

Budujemy intuicyjne sklepy z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy www zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z dostawcami lub hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były proste do znalezienia.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować także możliwość wykupienia planu supportowego. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami