Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Skierniewice

Planujesz rozpocząć współpracę z firmą z Skierniewic, która zajmuje się tworzeniem serwisów internetowych? Już nie musisz, bo masz nasz zespół do zadań specjalnych! Responsywna strona www to najlepsza wizytówka firmy w Internecie, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Skierniewice

Strony internetowe
Skierniewice

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Skierniewic i okolic. Zadzwoń do nas — zaproponujemy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasno określone wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • wsparcie techniczne

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla Klientów z Skierniewic

Tworzenie serwisów internetowych Skierniewice to kreatywna praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Motywy mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z tego samego widoku. Możemy stworzyć profesjonalną stronę www zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, ale też napisania tekstu.

Projektowanie stron Skierniewice

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy tworzeniu stron www będzie czerpał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz nowoczesną stronę www, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony www i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najlepsza strona www (albo sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej?

Serwisy internetowe to istotne miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Zaufaj nam, bo budujemy strony internetowe Skierniewice, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Skierniewice

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz mieć innowacyjną stronę www? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy przyciągające uwagę strony www, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Skierniewice tworzymy też intuicyjne sklepy internetowe Skierniewice dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Skierniewice

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny internetowej i utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych usług. Jeśli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co następnie przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za wykonanie strony z reguły rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Opcji na wypromowanie strony www jest wiele, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja reklamowa tworzymy strony, które są proste w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i intuicyjna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną idealnie dopasowaną do ich potrzeb — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami