Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Tomaszów Mazowiecki

Szukasz agencji z Tomaszowa Mazowieckiego, która zajmuje się projektowaniem stron www? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz team! Profesjonalna strona www to najlepszy sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Tomaszów Mazowiecki

Strony internetowe
Tomaszów Mazowiecki

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start prześlij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku budowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic. Zapraszamy do współpracy — zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasne wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla Klientów z Tomaszowa Mazowieckiego

Tworzenie serwisów www Tomaszów Mazowiecki to twórcza praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i nowoczesna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają niezliczoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy zaprojektować responsywną stronę www zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, a także napisania contentu.

Projektowanie stron Tomaszów Mazowiecki

Dobrze przemyślana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy planowaniu serwisów internetowych będzie czerpał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę internetową, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą widok strony www i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najlepsza strona www (lub sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Wykonanie nowej strony bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt stworzenia internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Serwisy www to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo tworzymy strony internetowe Tomaszów Mazowiecki, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Tomaszów Mazowiecki

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Tomaszów Mazowiecki tworzymy również innowacyjne sklepy internetowe Tomaszów Mazowiecki dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Tomaszów Mazowiecki

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny internetowej i hosting także wpisuje się w zakres naszych działań. Jeśli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co następnie przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe marki w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za stronę zwykle dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Opcji na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest bardzo dużo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie ważny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja SEO/SEM projektujemy strony, które są proste w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą odwiedzających do kontaktu z Tobą.

Pamiętaj, że nowoczesna i funkcjonalna strona www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów stroną doskonale dopasowaną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami