Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Brodnica

Szukasz firmy z Brodnicy, która zajmuje się tworzeniem stron www? Już nie musisz, bo masz nasz team! Responsywna strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w przestrzeni internetowej, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Brodnica

Strony internetowe
Brodnica

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Brodnicy i okolic. Wyślij do nas zapytanie — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasne warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • wsparcie w kwestiach technicznych

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla firm z Brodnicy

Tworzenie serwisów internetowych Brodnica to kreatywna praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i funkcjonalna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Schematy mają nieskończoną ilość możliwych zmian z jednego wyglądu. Możemy stworzyć responsywną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, ale też napisania tekstu.

Projektowanie stron Brodnica

Dobrze zaprojektowana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy projektowaniu stron internetowych będzie czerpał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę internetową, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (albo sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zbudowanie nowej strony bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna nowoczesna strona www?

Strony internetowe to najlepsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Zaufaj nam, bo projektujemy strony internetowe Brodnica, które generują konwersje i znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Brodnica

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Tworzymy przyciągające uwagę strony www, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Brodnica tworzymy również intuicyjne sklepy internetowe Brodnica dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Brodnica

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co później ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe instytucje w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony zwykle rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron www a działania SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest bardzo dużo, więc już na etapie projektowania strony internetowej niezwykle ważny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych problemów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja reklamowa projektujemy witryny, które są proste w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują użytkowników do kontaktu z Twoją firmą.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i responsywna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów witryną doskonale dopasowaną do ich potrzeb — przejrzystą i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami