Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Skierniewice

Proponujemy prowadzenie kompleksowych działań w ramach kampanii SEM. Do zakresu naszych działań można zaliczyć zarówno prace programistyczne, optymalizacja stron, kampanie Google Ads, jak i copywriting, prowadzenie SM, wydruki i wiele, wiele więcej.

Za co Klienci z Skierniewic najbardziej nas chwalą? Za kompleksowość, ekspresowy kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Skierniewice

Agencja interaktywna
Skierniewice

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Jesteśmy w stanie pozycjonować stronę, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie Facebook Ads, obsługiwać kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe. A to, czego nie jesteśmy w stanie zrobić, wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jakie są koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

Kiedy można spodziewać się efektów?

Jest to zależne od branży, konkurencji i budżetu. Trzeba wziąć pod uwagę, że przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć od razu po rozpoczęciu kampanii. Pozycjonowanie Skierniewice to cięższy orzech do zgryzienia, jednak standardowo jesteśmy w stanie zdobyć pozycje 2-3 razy szybciej niż konkurencja.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Skierniewicach – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja interaktywna, która wyznacza standardy

Własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika na etacie? Tak to właśnie działa! Obiecujemy indywidualne podejście do każdego projektu, bo wiemy, jak ważne jest dopasowanie działań marketingowych pod konkretną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci błyskawiczne dotarcie do nowych osób zainteresowanych Twoim produktem poprzez rozwój Twojej firmy w internecie. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Skierniewice

Kompleksowa obsługa

agencja interaktywna z Skierniewic

Pomoc specjalistów

interaktywna agencja Skierniewice

indywidualne podejście

Niezawodne strategie w naszej agencji kreatywnej

agencja Skierniewice

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona zdobędzie widoczność. Wprowadzimy potrzebne poprawki, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoją usługą.

agencja interaktywna Skierniewice

Intuicyjna strona www i sklep internetowy

Wykonamy dla Ciebie unikalny, przyciągający uwagę design, który wyróżni Twoją firmę i zwróci uwagę Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając konwersje.

interaktywna agencja Skierniewice

Reklama w Google Ads

Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twoich reklam Google Ads, gwarantując precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszym usługom poprawisz widoczność swojej marki w sieci i przyciągniesz nowych Klientów jeszcze szybciej.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą docierać do odpowiedniej grupy docelowej, a Ty osiągniesz lepsze rezultaty i zwiększysz sprzedaż. Dopilnujemy wszystkiego – od stworzenia strategii, przez odpowiednie ustawienie reklam, aż po raportowanie wyników.

agencja interaktywna Skierniewice

Wydruki

Spójna identyfikacja wizualna marki to klucz do sukcesu. Zajmiemy się tworzeniem profesjonalnych grafik, które wyróżnią Twoją firmę i przyciągną uwagę innych osób.

agencja Skierniewice

Social Media

Postaw na naszą profesjonalną obsługę i zobacz, jak Twoja marka rośnie w sieci. Prowadząc profile Twojej firmy w social mediach, pomożemy Ci stworzyć zaangażowaną społeczność i zwiększyć zyski.

agencja reklamowa Skierniewice

M16 — zespół do zadań specjalnych

Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa doświadczonych pracowników, którzy od razu przyswajają wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno te dotyczące pozycjonowania, jak i trendami w social mediach czy promocji wizualnej.

Prowadzimy kompleksowe usługi, dlatego możemy przejąć całą opiekę nad Twoją platformą www, a nawet poprowadzić Twoje media społecznościowe czy zaplanować reklamy w Skierniewicach.

Siedziba naszej agencji znajduje się na Śląsku, ale od długich lat realizujemy kampanie na terenie całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Skierniewicach? To żaden problem — wszystkie szczegóły możemy ustalić przez wiadomości mailowe bądź telefonicznie. Zespół specjalistów jest do Twojej dyspozycji.

Profesjonalne doradztwo marketingowe

Jesteśmy profesjonalną agencją marketingową, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu e-marketingu. Zrealizujemy kampanie reklamowe dopasowane do rynku oraz specyfiki Klienta. Na start sprawdzimy Twoją główną konkurencję, aby wiedzieć, ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zaplanować miesięczny budżet na działania wizerunkowe i SEO Twojego przedsiębiorstwa. W ramach współpracy na początku każdego miesiąca tworzymy podsumowanie z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej obsługi u nas. Zaufaj nam, a Twoje słupki sprzedaży szybko polecą do góry!
Oprócz marketingu, Zajmujemy się budowaniem stron www – zaprojektujemy spójną kolorystycznie {domenę}, która przyciągnie uwagę użytkowników. Możemy zaoferować Ci też prowadzenie stron firmowych w Social Mediach, a dodatkowo zadbamy o reklamę outdoorową Twojej firmy. Wykonamy wszystkie niezbędne materiały reklamowe od wizytówek po ulotki, plakaty i druki wielkoformatowe. Odezwij się do nas, a Twoja firma w mgnieniu oka stanie się zauważalna.

Responsywne strony www

Dobrze stworzona strona internetowa to wizytówka każdego biznesu, dlatego budowanie stron www warto zlecić specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną wizualnie platformę, a na dodatek innowacyjną i intuicyjną dla użytkowników. Przedstawimy Ci najlepsze marketingowe trendy, którymi zachwycą się Twoi potencjalni Klienci.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi użytkownika. Warto więc skorzystać z pomocy autora tekstów SEO, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (content marketing).

Jesteśmy certyfikowanymi Partnerami Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu kilkudziesięciu certyfikatów, nasza agencja interaktywna ma status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm. Dowiedz się więcej.

agencja reklamowa Skierniewice

Pytania i odpowiedzi

Jasne, że tak! Jako agencja kreatywna świadczymy usługi tworzenia responsywnych sklepów online dopasowanych do urządzeń mobilnych i z możliwością szybkiej edycji tekstu. Oryginalne strony www oraz sklepy online muszą być dobrze wykonane oraz spełniać wymogi Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na początku wyników wyszukiwania, stąd też nasza agencja interaktywna Skierniewice dba o każdy detal przy planowaniu działań z naszymi Klientami.
Projektowanie stron www to tylko mały element tego, co możemy dla Ciebie zrobić. Jesteś zainteresowany tym, co jeszcze możemy Ci zaproponować? Zapytaj o szczegóły!

Jesteśmy agencją kreatywną, która świadczy kompleksową obsługę. Na początku współpracy wyznaczamy dedykowany team, który będzie czuwał nad wykonywaniem punktów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli masz własny biznes, to Twoje przedsiębiorstwo musi się wyróżniać, dlatego odpowiednio zaprojektowana strona www to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci dotrzeć do nowych Klientów. Kreowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — warto pomyśleć o stworzeniu swojego brand hero, który pozwoli na Ci nawiązywanie trwałych więzi z Klientami.
Jako agencja interaktywna służymy pomocą i z chęcią wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję kreatywną” jest łatwo — trzeba tylko zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, jednak taka formacja nigdy nie okaże się tak skuteczna, jak zespół, który przebywa ze sobą 7 godzin każdego dnia. Jeśli zależy Ci na dobrym kontakcie oraz gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje czy zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z problemami, to odezwij się do nas.

Skontaktuj się z nami