Agencja interaktywna Łódź

 
Tak! Nasza Agencja Interaktywna obsługuje Klientów na terenie Łodzi i okolic.
Jako Agencja Marketingowa M16.pl dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych.
Jesteśmy ze Śląska, ale realizujemy kampanie interaktywne na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.
Jesteś na naszej stronie, więc jak widać, nasz marketing działa. Najwyższa pora by zrobić to samo dla Twojej firmy.
Skorzystaj z formularza kontaktowego obok, lub wypełnij bezpłatną wycenę w górnym pasku menu, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.

Napisz do nas!

 
Jesteśmy gotowi do działania Dostęp do kompletnego działu reklamowego w cenie jednego etatowego pracownika? Z nami to takie proste!:)

DLACZEGO MY?

Nasza agencja interaktywna to zespół młodych ludzi, którzy nadal wyszukują wszystkie branżowe nowości i rozwiązania, które testują na sobie (w końcu my też potrzebujemy dobrego marketingu internetowego. A jeśli to widzisz to znaczy, że działa!) i w końcu kiedy mamy pewność, że są dobre, wdrażamy je swoim Klientom.

Każdy u nas w firmie jest szpecem w swojej dziedzinie dlatego pilnuje swojej części działań, ale to nie oznacza, że razem nie robimy burzy mózgów! Wręcz przeciwnie, każdy nowy pomysł tworzymy razem, planujemy, organizujemy oraz co cztery tygodnie analizujemy wyniki.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jako agencja reklamowa tworzymy wielkobudżetowe kampanie dla dużych firm, ale i wizytówkę lub strony internetowe, pozycjonowanie. Dobrze wykonane strony internetowe witryna to twarz każdej marki, dlatego warto oddać tworzenie stron internetowych w ręce naprawdę dobrego designera. Zaprojektujemy spójną kolorystycznie stronę, która przyciągnie uwagę użytkownika. Zadbamy również o reklamę zewnętrzną Twojego lokalu. Wykonamy wszystkie potrzebne materiały reklamowe od kasetonów reklamowych po plakaty, które służą identyfikacji wizualnej. Posiadasz auto służbowe? Oklejanie samochodów to kolejny sposób, aby Twoja firma stała się rozpoznawalna.

Co możemy Ci zaproponować
 
Nasza oferta ma bardzo duży wybór działań, abyś mógł u nas zlecić kilka rzeczy. Na początek sprawdzimy Twoją największą konkurencję, aby dowiedzieć się ile musimy nadgonić, aby ich wyprzedzić. To pozwoli nam dobrze oszacować miesięczny budżet na promocje Twojej marki.
 
Jak znaleźć skuteczną agencję interaktywną w Łodzi?

Na pewno warto podpisanie umowy z agencją marketingową z drugiego końca Polski. Coraz częściej w naszych czasach kontakt on-line lub telefoniczny może zupełnie wystarczyć, a biorąc pod uwagę , że szukamy fachowców w dziedzinie działań w Internecie, ten rodzaj kontaktu może okazać się najwygodniejszym rozwiązaniem.

Dlaczego warto zainwestować we własną stronę internetową?
 

Profesjonalnie wykonana strona www to wizytówka każdej firmy i bardzo trudno wykonać ją bez odpowiednich umiejętności. Warto oddać to w ręce naprawdę dobrego grafika, który stworzy spójną kolorystycznie platformę, do tego funkcjonalną i intuicyjną dla użytkowników

Pamiętajmy, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi naszego Klienta. Jeżeli nie dostanie od razu tego, czego poszukuje to z całą pewnością kliknie przycisk "wyjdź" i przejdzie do naszej konkurencji. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (content marketing).

 

Coraz więcej dyskusji można wyszukać w sieci odnośnie agencji interaktywnych. Internauci, czyli potencjalni Klienci często nie mają pojęcia co oferuje taka agencja.Samo stwierdzenie Agencja Interaktywna jest dla wielu ludzi bardzo nie wnoszącym nic stwierdzeniem, które nic nie wnosi więc nie wiadomo o co dokładnie chodzi. Agencje interaktywne to nic innego jak agencje marketingowe. Są to miejsca, gdzie zainteresowany udaje się wtedy kiedy otworzy firmę, nie posiada identyfikacji wizualnej w Internecie lub nie ma pomysłu na reklamę

Chcesz dedykowaną ofertę na pozycjonowanie?

Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

Interesują Cię jednak szybkie efekty?
Sprawdź naszą ofertę na prowadzenie kampanii Adwords
Jednak najskuteczniejszym sposobem, będzie zainwestowanie w Kampanie SEM.
Co to jest kampania Sem? Sprawdź i dowiedz się więcej o Kampania SEM

Najczęściej zadawane pytania przez
Klientów z Łodzi i okolic

 

Czy projektujecie sklepy internetowe lub strony internetowe?

Tak! Jako agencja interaktywna tworzymy nowoczesne sklepy internetowe dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę klienta. Twoja strona www i sklep internetowy muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

 

Jak wygląda raport z kampanii reklamowej?

Nasze prace przy budżecie 1000-3500 zł raportujemy przynajmniej raz w miesiącu. Pełny raport wysyłamy na początku kolejnego miesiąca z podsumowaniem, komentarzami oraz dalszym harmonogramem. Każdy nasz klient ma dostęp do własnego raportu generowanego "w locie" z elementów kampanii takich jak: Google Ads, Google Analytics, Pozycjonowanie, LinkBuilding.


 

Czy w ramach kampanii reklamowej otrzymam indywidualne wsparcie?

Każdy nasz klient objęty kompleksową obsługą otrzymuje coś więcej niż tylko indywidualne wsparcie. Dla każdej kampanii tworzymy zespół, który będzie zajmował się realizacją planów z harmonogramu oraz doradzał dalsze działania.


 

Co pomaga w tworzeniu identyfikacji wizualnej?

Jeżeli prowadzisz lokalny biznes, Twoja firma musi wyróżnić się wśród uliczek i innych salonów, a pomoże Ci w tym reklama zewnętrzna. Identyfikacji wizualnej służą różne gadżety reklamowe np. wizytówki, ulotki lub oklejanie samochodów. Coraz więcej osób wyszukuje w Google agencja interaktywna Łódź, nic dziwnego- każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu. Aby pomóc Twojej identyfikacji wizualnej, ważna jest nie tylko reklama zewnętrzna. Również wewnątrz salonu musisz zadbać o właściwy dobór dekoracji np. litery przestrzenne. Co więcej, już nie musisz martwić się poszukiwaniem drukarni, zajmujemy się w całości projektem i wydrukiem. Nasi Klienci najczęściej wybierają druk cyfrowy i bardzo popularny druk wielkoformatowy. Oczywiście, nie zapomnij o stworzeniu strony internetowej, gdy Twój biznes rozwinie się lokalnie - możesz przejść do marketingu internetowego i działać na szerszą skalę.


 

Czy projektujecie strony internetowe?

Oczywiście! Obecnie strona internetowa to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Wiele osób uważa, że firmowy fanpage w 100% wystarczy. Nie zapominajmy jednak, że wykluczamy wtedy osoby, które mogłyby być naszymi Klientami, ale nie używają kanałów Social Media. Szukając produktu lub usług w wyszukiwarce Google nie znajdą Twojej firmy, jeżeli nie posiadasz strony internetowej. Poza tym poprawia się identyfikacja wizualna (świadomość marki) na rynku branżowym. Natomiast Social Media świetnie nadają się do tworzenia public relations”- budowania relacji i lepszego poznawania Klientów.

9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów. Otworzyć "agencję reklamową" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług SEO/SEM, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji reklamowych" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami.
JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

UCZESTNICZYLIŚMY W :
 

Zaufali
nam