Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja marketingowa Łódź

W świecie pełnym wyzwań warto mieć u boku zespół, który nie tylko rozumie Twoje cele, ale też potrafi przekształcić je w imponujące efekty. Nasza Agencja marketingowa w Łodzi to nie tylko grupa profesjonalistów, ale prawdziwy wulkan kreatywności, gotowy doprowadzić Twój biznes na wyższy poziom!

Wszystko, co ma związek z reklamą i marketingiem internetowym znajdziesz u nas. Zaczynając od zaprojektowania logo i stworzenia strony internetowej na kampanii marketingowej oraz pomocy technicznej kończąc.

agencja marketingowa Łódź

Agencja marketingowa
Łódź

Na co możesz liczyć?

Możemy pozycjonować stronę, stworzyć kampanię Google Ads, obsługiwać Facebooka i kampanie Facebook Ads, obsługiwać kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe
i druki. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie wyglądają ich działania. Dostosujemy nasze działania do branży z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei producent okien działający w obszarze 3 województw – 14 000 zł netto

Kiedy można spodziewać się efektów?

Jest to zależne od branży, budżetu i konkurencji. Standardowo przy kampanii Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć zaraz po starcie kampanii. Pozycjonowanie Łódź to cięższy orzech do zgryzienia, jednak standardowo możemy wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

projekty graficzne

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas!

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Łodzi – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja reklamowa Łódź

Jesteśmy 12-osobowym zespołem gotowym do działania. Chcesz mieć swój własny dział reklamowy w cenie jednego etatowego pracownika? Tak to właśnie działa!

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych. Na naszych barkach spoczywają zarówno prace programistyczne, budowanie i pozycjonowanie stron/sklepów, kampanie Google Ads, obsługa social mediów, jak i copywriting, materiały reklamowe, wydruki materiałów reklamowych i wiele, wiele innych. Tutaj każda reklama Łódź jest na wyciągnięcie ręki – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Co najbardziej doceniają Klienci z Łodzi podczas współpracy z nami?

agencja marketingowa Łódź

kompleksowość działań reklamowych

agencja marketingowa z Łodzi

łatwy kontakt

marketingowa agencja Łódź

skuteczność realizowanych działań

Agencja Marketingowa M16.PL - DLACZEGO MY?

Twoja firma zasługuje na coś więcej niż sztampowe podejście. Stawiamy na kreatywność, która pozwoli Ci zabłysnąć na tle konkurencji, przykuje uwagę odbiorców i zostanie zapamiętana przez Klientów.

Dlaczego warto wybrać M16.pl w Łodzi?

Nieposkromiona kreatywność

Nie boimy się wyzwań – nasza kreatywność to paliwo napędowe, które pozwala nam tworzyć zapadające w pamięć projekty. Wychodzimy poza utarte schematy, dostarczając nowatorskie strategie, które wyróżnią Twoją markę.

1

Strategie z efektem “WOW”

Nie dostarczamy tylko kampanii marketingowej. Dostarczamy widoczność i rozpoznawalność marki, którą Klienci z chęcią będą wybierać.

2

Elastyczność i dostępność

Marketing to ciągłe zmiany, a my jesteśmy elastyczni. Błyskawicznie reagujemy na wszelkie zmiany, dostosowując działania marketingowe do aktualnych potrzeb branży i wymagań Twojego biznesu. Łączymy działania online z kreatywnością offline. Bez względu na to, czy jesteś z Łodzi, czy z drugiego końca Polski, nasza elastyczność w podejściu do każdego Klienta umożliwia nam dopasowanie się do potrzeb Twoich i Twojej firmy.

3

Nasza agencja kreatywna to Twój klucz do sukcesu

Jesteśmy agencją reklamową, która ciężko pracowała, żeby stworzyć zespół, który będzie potrafił sprostać najdziwniejszym wymaganiom naszych Klientów. Łatwo jest założyć „agencję marketingową”, która oferuje tworzenie stron internetowych nieprzynoszących żadnych efektów. Podobnie łatwo jest zebrać kilka osób do pracy zdalnej i delegować im zadania. Jednak nie ma się co oszukiwać – taka forma pracy nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie i jest w stanie zareagować wtedy, kiedy coś pilnego się pojawi.

Jeśli jesteś przysłowiowym “Januszem” najtańszych usług, zgłoś się do freelancera lub „agencji marketingowych” bez adresu.

Jeśli natomiast zależy Ci na satysfakcjonujących wynikach, bezproblemowym kontakcie, pewności, że Twój freelancer nagle nie zmieni profesji, nie ucieknie na Syberię, czy nie rozpłynie się w przestworzach, zostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami. Agencja interaktywna Łódź ma zapewnić Ci sukces, zostawienie konkurencji w tyle i dochody powiększające się z miesiąca na miesiąc, a my wiemy, jak to zrobić.

agencja marketingowa Łódź
agencja marketingowa Łódź

Twój Partner w biznesie

Nie tylko rozumiemy potęgę Google, ale także znamy jej sekrety. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google gotowym otworzyć przed Tobą nowe możliwości reklam online. Optymalizujemy kampanie Google Ads Łódź i na cały kraj, aby Twoje ogłoszenia trafiały do odpowiedniej grupy docelowej, co przekłada się na większą liczbę konwersji i lepszy zwrot z inwestycji. Do tego analizujemy dane za pomocą Google Analytics, aby dostarczyć Ci precyzyjne informacje o efektywności każdej kampanii.

agencja marketingowa Łódź

Agencja marketingowa Łódź

Jesteśmy nie tylko grupą ekspertów, ale także ludźmi pełnymi kreatywnych pomysłów. Wychodzimy poza utarte schematy i planujemy strategie, które pozostawiają wyzwanie standardom rynkowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia w zakresie SEO czy stworzenia skutecznej kampanii reklamowej – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka istniała zarówno online, jak i offline. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc zdobywać szczyty! Skontaktuj się z nami już dziś i razem stworzymy strategię, o jakiej konkurencja może tylko pomarzyć!

Skontaktuj się z nami