⇒ Reklama Łódź ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Łodzi i okolicy

Jesteśmy agencją reklamy i na samej reklamie znamy się doskonale.

 

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz usług marketingowych.
Aby wybrać najlepsze działania marketingowe musimy poznać Twój biznes i konkurencję. Jeśli masz już zaplanowane praktycznie wszystko co chcesz zrobić, to świetnie, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tego wyboru. Robimy to wszystko, by założony budżet został maksymalnie dobrze zagospodarowany.

W Łodzi, tak jak w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, dlatego musisz myśleć wcześniej i wdrażać pomysły zanim konkurencja wpadnie na pomysł, żeby rozpocząć działania promocyjne. ;)

reklama Łódź

Klienci, decydując się na reklamę, najczęściej korzystają z:

  • Pozycjonowania w Google,
  • Budowy nowej strony lub sklepu internetowego,
  • Reklamy Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Łodzi

(cennik reklamy Łódź)

Na te pytanie trudno udzielić odpowiedzi, przede wszystkim dlatego, że te pytanie z serii "ile kosztuje dom?", gdzie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i gdzie chcemy się promować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Łodzi, który działa lokalnie i jego obszar działania to tylko Łódź oraz okolice - cena reklamy wyniesie od 390 zł / miesięcznie. Dla przykładowego dentysty z Łodzi, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Łódź i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duża firma np. z branży produkcyjnego, którego firma mieści się w Łodzi ma już zupełnie odmienną grupę docelową (działa globalnie, więc grupa klientów to cała Polska, a nawet Europa lub świat), w związku z czym budżet na globalną poprawę zamówień będzie o wiele wyższy - reklama globalna zaczyna się koszt minimum 4 970 złotych / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który powinien zobrazować jaka jest rozbieżność w kwotach i zakresach działań marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Łodzi.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Łodzi, ale obecnie to nie jest ograniczenie, wręcz odwrotnie! Nasze biuro mamy w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, gdy marketingiem zajmowały się agencje marketingowe jedynie z sąsiedztwa, a źródłem nowych kontrahentów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazecie. Teraz każdy ma telefon komórkowy, e-mail, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi klientami to żaden problem.

Szybki kontakt

Rozumiemy jak istotny jest stały kontakt z kontrahentami, dlatego dbamy, by najszybciej jak to możliwe odpowiadać na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe testując nowe rozwiązania - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi kontrahenci doceniają to podejście, gdyż podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08