Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Zduńska Wola

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep e-commerce umożliwia dotarcie do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort robienia zakupów bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie platformy do sprzedaży zleć specjalistom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już wiele projektów sklepów dla Przedsiębiorców z całego kraju, a także z Europy.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojej firmy w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Zduńska Wola

Sklepy internetowe
Zduńska Wola

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Konieczne są również: lista produktów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby artykułów. Raczej cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Zduńskiej Woli

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie do 500 produktów sklepy tworzymy na WooCommerce. Edycja z pomocą tego systemu jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, metod płatności lub też form dostawy.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To intuicyjny moduł, który pozwala na łatwą edycję nawet w przypadku wielu serii produktów.

sklepy internetowe Zduńska Wola

Sklep internetowy dostosowany do Twoich oczekiwań

Budowanie sklepu www to proces złożony. Idealnie dopasowany sklep internetowy wymaga kooperacji. Stworzenie layoutu serwisu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży oraz dopasowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu oraz wprowadzeniu produktów następuje testowanie sklepu online oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy www umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Zduńska Wola

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Zduńskiej Woli konkurencyjna firma pewnie przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by ich wyprzedzić. Zaprezentuj się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat tworzymy responsywne sklepy internetowe opracowane pod kątem UX, dopasowane do wymagań właściciela firmy i potrzeb konkretnej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Zobacz, jakie to łatwe z innowacyjnym serwisem sprzedażowym!

Budowa sklepów internetowych to nie wszystko

Handel online nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany i spełniać wymogi Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na natychmiastowych efektach? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Zduńskiej Woli

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Zduńska Wola

mechanizacja procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala też na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Zduńska Wola

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Zduńska Wola

wygoda Klientów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się przyjemne i ekspresowe. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Praktyczne porady dla Klientów z Zduńskiej Woli i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.


To jedynie niektóre z możliwych integracji. Jeśli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie www, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu www to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić potrzebne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Zduńska Wola, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, lecz szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania oraz specyfiki konkretnej branży. Przede wszystkim należy skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Zduńska Wola” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości dobrze się pozycjonowały.

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest łatwa i komfortowa w przeglądaniu. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność strony ma też dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu sklepu internetowego Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, monitorować zamówienia oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Zduńska Wola

Tworzymy intuicyjne witryny z panelem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy www zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować także możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami