Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Radlin

Nawet jeśli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep online umożliwia dotarcie do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje transakcji tylko w internecie. Zadbaj o dobry start. Zbudowanie platformy sprzedażowej zostaw nam i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Już wiele lat oferujemy doradztwo w zakresie pozycjonowania przedsiębiorstw z Radlina. Jesteśmy ze Śląska, więc serdecznie zapraszamy Cię do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach.

Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Radlin

Sklepy internetowe
Radlin

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są również: lista produktów, galeria zdjęć i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby produktów. Standardowo cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Radlinie

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo prosta. Sklep tego typu bez problemu można dopasować do konkretnych funkcji, metod płatności lub też form wysyłki.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To nowoczesny moduł, który pozwala na prostą obsługę nawet w przypadku wielu serii produktowych.

sklepy internetowe Radlin

Sklep internetowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Tworzenie sklepu internetowego to proces złożony. Funkcjonalny sklep www wymaga współpracy naszej agencji z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie layoutu witryny poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też zaproponowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu i dodaniu produktów czas na testowanie sklepu online oraz końcowe wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian konsultujemy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy www pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Radlin

Sklepy internetowe — istotne informacje

W Radlinie Twoja konkurencja z pewnością inwestuje w jakość odświeżenie czy też projektowanie witryn www, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Zaprezentuj się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy responsywne sklepy internetowe opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do oczekiwań Klienta i potrzeb wybranej grupy odbiorców. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Zobacz, jakie to banalnie proste z innowacyjnym portalem do sprzedaży!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do skorzystania z naszego sklepu. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeżeli Twój sklep www będzie wyżej niż pozostałe firmy, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i zależy Ci na natychmiastowych efektach? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe Radlin

dotarcie do szerszego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może prowadzić do większej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co zwiększa widoczność Twojego sklepu www.

sklepy internetowe Radlin

automatyzacja procesów

Zminimalizujesz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala też na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy internetowe Radlin

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

sklepy internetowe Radlin

wygoda konsumentów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Radlina i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.

To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeżeli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie www, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu www to cena minimum 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić potrzebne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Radlin, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, ale szczegółowy budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania oraz sposobu działania konkretnej branży. Przede wszystkim trzeba skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Radlin” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w późniejszym czasie dobrze się pozycjonowały. 

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność strony ma też pozytywny wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny sprzedażowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać content, monitorować zamówienia oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Radlin

Budujemy intuicyjne portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować również możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Dajemy słowo, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami