Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Kalety

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep online gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda robienia zakupów bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Zbudowanie platformy do sprzedaży zleć doświadczonym osobom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Zachęcamy do kontaktu. Już wiele lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie marketingu dla Klientów z Kalet. Jesteśmy ze Śląska, więc serdecznie zapraszamy Cię do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojego biznesu w sieci!

sklepy internetowe Kalety

Sklepy internetowe
Kalety

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze wymagane są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby artykułów. Zwykle cały proces trwa około miesiąca, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów internetowych w Kaletach

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie do 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo prosta. Witrynę sprzedażową tego typu bez problemu można dopasować do wybranych funkcji, metod płatności czy opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to sugerujemy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny moduł, który pozwala na łatwą obsługę nawet w przypadku wielu serii produktów.

sklepy internetowe Kalety

Sklep internetowy dopasowany do Twoich wymagań

Tworzenie sklepu internetowego to proces złożony. Dedykowany sklep www wymaga kooperacji. Wykonanie projektu serwisu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też zaproponowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnego widoku i wprowadzeniu produktów czas na testowanie serwisu do sprzedaży oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Zbudowane przez naszą agencję sklepy online umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Kalety

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Kaletach konkurencyjna firma pewnie przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeśli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach wyszukiwania Google. Pokaż się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy profesjonalne sklepy internetowe opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dostosowane do wymagań właściciela firmy i potrzeb konkretnej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Zobacz, jakie to banalnie proste z responsywnym portalem do sprzedaży!

Projektowanie sklepów online to nie wszystko

Handel online nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wymogi Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeżeli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię ekspresowe efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe Kalety

dotarcie do szerszego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co poprawia widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy internetowe Kalety

mechanizacja procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala też na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy internetowe Kalety

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa komfort zakupów.

sklepy internetowe Kalety

komfort konsumentów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się przyjemne i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Kalet i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.

To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeśli interesują Cię inne, które będą przydatne w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu internetowego to koszt co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić potrzebne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Kalety, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, natomiast szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania oraz sposobu działania konkretnego rynku. Po pierwsze trzeba skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Kalety” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do nowych Klientów z całej Polski szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości dobrze się pozycjonowały. 

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma również dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Czemu powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu witryny internetowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować content, monitorować zamówienia oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, dlatego interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Kalety

Tworzymy łatwe w obsłudze witryny z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami lub hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były proste do znalezienia.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować też możliwość wykupienia stałego hostingu. Dajemy słowo, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami