Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Pabianice

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep e-commerce gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko w internecie. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie platformy sprzedażowej zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zachęcamy do kontaktu. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już wiele projektów serwisów dla Przedsiębiorców z całej Polski, a nawet z Europy.

To najlepszy czas na nową wizytówkę Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Pabianice

Sklepy internetowe
Pabianice

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie zaprojektować. Istotne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby artykułów. Zwykle cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Pabianicach

logo wordpress

W przypadku sklepów mających w swojej ofercie do 500 produktów sklepy tworzymy na WooCommerce. Konfiguracja z pomocą tego systemu jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu prosto można dopasować do konkretnych funkcji, rodzaju płatności czy form wysyłki.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to zalecamy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny system, który pozwala na łatwą edycję nawet w przypadku różnych kategorii produktowych.

sklepy internetowe Pabianice

Sklep internetowy dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Projektowanie sklepu www to proces złożony. Oryginalny sklep www wymaga kooperacji. Wykonanie layoutu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też wybraniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu i dodaniu produktów następuje testowanie witryny do sprzedaży oraz końcowe wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować kolejne. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Wykonane przez naszą agencję sklepy e-commerce pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Pabianice

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Pabianicach Twoja konkurencja pewnie inwestuje w jakość odświeżenie czy też projektowanie sklepów internetowych, a jeśli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy profesjonalne sklepy online opracowane pod kątem UX, dostosowane do wyobrażeń właściciela firmy i potrzeb wybranej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Zobacz, jakie to łatwe z funkcjonalnym serwisem do sprzedaży!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Handel w internecie jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zoptymalizowany i spełniać wymogi Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep www będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię natychmiastowe efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Pabianicach

dotarcie do szerszego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy Pabianice

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala też na skuteczniejsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Pabianice

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Pabianice

wygoda Klientów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Pabianic i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.


To jedynie niektóre z możliwych integracji. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie online, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu online to cena minimum 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić potrzebne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Pabianice, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, jednak szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania i specyfiki konkretnej branży. Po pierwsze trzeba skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Pabianice” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google.

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i wygodna w obsłudze. Dzięki temu użytkownicy czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma także pozytywny wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – w błyskawicznym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu sklepu internetowego Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, monitorować zamówienia oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, dlatego panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Pabianice

Budujemy intuicyjne witryny z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek tworzymy sklepy www zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne informacje były w jednym miejscu.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować też możliwość wykupienia stałego hostingu. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami