Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Wieliczka

Nawet jeśli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep internetowy umożliwia dotarcie do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje transakcji tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie platformy sprzedażowej zleć specjalistom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już bardzo dużo projektów serwisów dla firm z całej Polski, a także z Europy.

Pora na pojawienie się Twojego biznesu w sieci!

sklepy internetowe Wieliczka

Sklepy internetowe
Wieliczka

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby artykułów. Przeważnie cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Wieliczce

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo prosta. Sklep tego typu prosto można dopasować do konkretnych funkcji, metod płatności czy form wysyłki.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To intuicyjny system, który pozwala na prostą edycję nawet w przypadku różnych serii produktów.

sklepy internetowe Wieliczka

Sklep online dopasowany do Twoich oczekiwań

Budowanie sklepu online to skomplikowany proces. Oryginalny sklep internetowy wymaga kooperacji. Stworzenie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też wybraniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu oraz dodaniu produktów następuje testowanie platformy sprzedażowej oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy etap realizacji konsultujemy z Klientem. Zbudowane przez naszą agencję sklepy www pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Wieliczka

Sklepy internetowe — najważniejsze informacje

W Wieliczce konkurencyjna firma pewnie inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeśli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach wyszukiwania Google. Przedstaw się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy responsywne sklepy online zoptymalizowane pod kątem UX, dostosowane do oczekiwań właściciela firmy i potrzeb określonej grupy docelowej. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Sprawdź, jakie to proste z funkcjonalnym sklepem internetowym!

Projektowanie sklepów online to nie wszystko

Handel online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeżeli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz natychmiastowych efektów? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Wieliczce

dotarcie do szerszego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia widoczność Twojego sklepu www.

sklepy Wieliczka

mechanizacja procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy www Wieliczka

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Wieliczka

komfort konsumentów

Sklep online pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Wieliczki i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeśli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie online, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu www to cena minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić małe poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Wieliczka, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, lecz szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od zasięgu oraz sposobu działania konkretnego rynku. Po pierwsze trzeba skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Wieliczka” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać nowych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i wygodna w obsłudze. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność strony ma też dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny sprzedażowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, zmieniać content, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Wieliczka

Budujemy proste w obsłudze sklepy z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy internetowe zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie ważne informacje były w jednym miejscu.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. W takim przypadku rozliczamy się w zależności od poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować też możliwość wykupienia stałego hostingu. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami