Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Mysłowice

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep internetowy umożliwia dotarcie do Klientów z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie platformy sprzedażowej zleć doświadczonym osobom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zachęcamy do kontaktu. Już wiele lat oferujemy kompleksowość w zakresie pozycjonowania firm z Mysłowic. Nasza firma znajduje się na Śląsku, więc serdecznie zapraszamy Cię do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach.

To najlepszy czas na pojawienie się Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Mysłowice

Sklepy internetowe
Mysłowice

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie zaprojektować. Konieczne są także: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby produktów. Zazwyczaj cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Mysłowicach

logo wordpress

W przypadku firm oferujących do 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo prosta. Sklep tego typu bez problemu można dopasować do wybranych funkcji, rodzaju płatności lub też opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny moduł, który pozwala na szybką edycję nawet w przypadku wielu kategorii produktów.

sklepy internetowe Mysłowice

Sklep online dostosowany do Twoich oczekiwań

Budowanie sklepu www to skomplikowany proces. Nowoczesny sklep internetowy wymaga kooperacji. Wykonanie projektu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też zaproponowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji i wprowadzeniu produktów następuje testowanie sklepu www oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy e-commerce umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Mysłowice

Sklepy www — najważniejsze informacje

W Mysłowicach Twoja konkurencja pewnie przeznacza środki na jakość odnowienie czy też tworzenie sklepów online, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach wyszukiwania Google. Zaprezentuj się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat tworzymy responsywne sklepy www opracowane pod kątem UX, dostosowane do wymagań Klienta i potrzeb określonej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Zobacz, jakie to łatwe z funkcjonalnym serwisem sprzedażowym!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep internetowy musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać wymogi Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeżeli Twój sklep www będzie wyżej niż pozostałe firmy, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz ekspresowych efektów? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe Mysłowice

dotarcie do szerszego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co zwiększa widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy internetowe Mysłowice

automatyzacja procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala również na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy internetowe Mysłowice

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa komfort zakupów.

sklepy internetowe Mysłowice

komfort konsumentów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i ekspresowe. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Mysłowic i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.

To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie www, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu www to cena minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić potrzebne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Mysłowice, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, ale szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie w zależności od zasięgu i sposobu działania konkretnego rynku. Po pierwsze trzeba skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Mysłowice” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do potencjalnych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości dobrze się pozycjonowały. 

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i wygodna w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma też dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny internetowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować treści, monitorować zamówienia oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć fachowej wiedzy technicznej, dlatego panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Mysłowice

Tworzymy łatwe w edycji witryny z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo tworzymy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie ważne informacje były w jednym miejscu.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować też możliwość wykupienia stałego hostingu. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami