ᐅ Sklepy internetowe Katowice ❤ projektowanie sklepów e-commerce
parallax background

Sklepy internetowe Katowice


Pora na nową lub pierwszą wizytówkę Twojego biznesu w Internecie?

Zacznij współpracować z M16.pl. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie dopięliśmy już wiele projektów serwisów dla kontrahentów z całej Polski, a również z Europy.
Cena podstawowego sklepu to 2500 zł netto. Wrażenie na klientach? Niezapomniane! :)


Odezwij się do nas!

Sklepy internetowe to nasza specjalność, zobacz ostatnie realizacje i skontaktuj się prędko!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje zbudowanie w Katowicach?
Koszt sklepu online jest uzależniony od skomplikowania struktury i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa cena za sklep online to koszt 2500 zł netto. Cena zawiera wyjątkowy, dopasowany do urządzeń mobilnych, z panelem zarządzania treścią (CMS) i wyjątkowy wygląd.
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep internetowy jest tak ważny?
Obecnie sklepy WWW to główne miejsce w którym zdobędziesz klientów. W Katowicach konkurencja nie śpi i na pewno zainwestowała już w odświeżenie lub budowę sklepu, jeśli podchodzą do tematu marketingu internetowego tak jak Ty wcześniej, to tym bardziej najwyższa pora ich dogonić i wyprzedzić. :) Pokaż się z dobrej strony!
3Katowice jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Bułgaria, a dla klientów z Hiszpanii również tworzyliśmy strony i sklepy internetowe:) W dzisiejszych czasach w zupełności wystarczy dobre łącze internetowe i e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Katowicach, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Katowic (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Katowicach, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja