ᐅ Sklepy internetowe Katowice ❤ projektowanie sklepów e-commerce
parallax background

Sklepy internetowe Katowice


Najwyższa pora na nową wizytówkę Twojej firmy w Internecie?

Współpracuj z M16.pl. Pracujemy na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie dopięliśmy już bardzo dużo sklepów internetowych dla klientów z całej Polski, ale również z Europy.
Koszt podstawowego sklepu to 2500zł netto. Podziw klientów? Niezapomniane! :)


Odezwij się do nas!

Sklepy WWW to nasza specjalność, sprawdź ostatnie realizacje i skontaktuj się prędko!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje budowa w Katowicach?
Koszt sklepu online przede wszystkim zależy od jego rozbudowania i dodatkowych funkcjonalności. Podstawowa kwota za sklep online to koszt 2500 zł netto. Cena zawiera wyjątkowy, responsywny, z systemem zarządzania treścią i świetny wygląd .
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep internetowy jest konieczny?
Obecnie sklepy WWW to najważniejsze źródło w którym zdobędziesz kontrahentów. W Katowicach konkurencja na pewno inwestuje w odświeżenie lub projektowanie sklepu, jeśli podchodzą do tematu marketingu internetowego tak jak Ty wcześniej, to tym bardziej najwyższa pora ich wyprzedzić. :) Zaprezentuj swoją firmę z dobrej strony!
3Katowice jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Hiszpania, a dla klientów z Hiszpanii również robiliśmy strony i sklepy internetowe:) Teraz wystarczy dobry Internet i skrzynka e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Katowicach, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Katowic (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Katowicach, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja