⇒ Reklama Katowice ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Katowicach i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową i na reklamie znamy się doskonale.

 

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz usług reklamowych.
Aby dobrać dla Ciebie najlepsze działania marketingowe potrzebujemy poznać Twój biznes i jego konkurencję. Jeśli masz już w głowie wszystko co chcesz zrobić, to świetnie, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tego wyboru. Wszystko to robimy, by założony budżet był odpowiednio zagospodarowany.

W Katowicach, jak i w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurent, więc musisz myśleć szybciej i wdrażać nowe pomysły zanim konkurencja wpadnie w ogólne na myśl, by zacząć się promować. ;)

reklama Katowice

Nasi klienci, decydując się na reklamę, zwykle wybierają z:

  • Pozycjonowania strony ,
  • Budowy nowej strony lub sklepu,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Katowicach

(cennik reklamy Katowice)

Na to pytanie bardzo ciężko odpowiedzieć, przede wszystkim dlatego, że to pytanie z serii "ile kosztuje fotel?", na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach mamy zamiar się promować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Katowicach, który działa lokalnie i obszar działania to tylko Katowice oraz okolice - koszt promocji zacznie się od 3450 złotych / miesięcznie. Dla przykładowego stomatologa z Katowic, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów reklamowych, kampanię w Google Ads na rejon Katowice i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duża firma np. z branży budowlanej, którego siedziba znajduje się w Katowicach ma już zupełnie odmienną grupę klientów (działa globalnie, więc jego grupa klientów to cała Polska, a nawet Europa lub świat), w związku z czym budżet na globalną poprawę ruchu w serwisie będzie o wiele większy - reklama globalna to koszt minimalny 6 4590 złotych / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to jedynie przykład, który ma zobrazować jaka jest różnica w kwotach i zakresach kampanii marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Katowic.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Katowic, ale obecnie to nie jest żadne utrudnienie, wręcz przeciwnie! Biuro mamy w Czechowicach-Dziedzicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, kiedy promowaniem zajmowały się firmy tylko z sąsiedztwa, a głównym źródłem kontrahentów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazecie. Obecnie każdy ma komórkę, e-mail, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to nie problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak ważny jest stały kontakt z kontrahentami, dlatego dbamy o to, by najszybciej jak to możliwe odpowiadać na pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi klienci cenią sobie te podejście, gdyż podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03