⇒ Reklama Katowice ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Katowicach i okolicy

Jesteśmy agencją reklamy - na kampaniach reklamowych znamy się świetnie.

 

W ofercie posiadamy bardzo szeroki zakres działań marketingowych.
Aby wybrać dla Ciebie najlepsze działania reklamowe musimy poznać Twoją firmę i jego konkurencję. Jeśli masz już zaplanowane wszystko co chcesz zrobić, to super, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tych wyborów. Wszystko to robimy, by założony budżet został odpowiednio zaplanowany. Kompleksowa obsługa firm to nasza specjalność. Jako agencja reklamowa wykonujemy strony internetowe, materiały reklamowe oraz banery( w tym druk wielkoformatowy, litery przestrzenne).

W Katowicach, tak jak w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurencja, dlatego trzeba myśleć dużo szybciej i wdrażać pomysły zanim konkurenci wpadną w ogólne na pomysł, żeby zacząć zainwestować w reklamę. Dobrze wykonana strona internetowa (zwłaszcza strona główna) to podstawa do reklamy firmy w Internecie. Przykładowe realizacje Twojej usługi zbudują zaufanie potencjalnego klienta, a Ty możesz pokazać się z najlepszej strony. Katowice to świetne miejsce do reklamy swoich usług lub produktów. Jedno jest pewne- reklama zewnętrzna (dodatkowo: wizytówki, ulotki, świecące litery 3d) oraz szybki kontakt przyciągnie klientów jak magnes! ;)

reklama Katowice

Większość naszych klientów, decydując się na reklamę, najczęściej korzystają z:

  • Pozycjonowania strony w Google,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu,
  • Kampanii Google Ads,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Katowicach

(cennik reklamy Katowice)

Na pytanie trudno odpowiedzieć, bo to pytanie z serii "ile kosztuje dom?", na które niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach mamy zamiar się reklamować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Katowicach, który działa lokalnie ,a zasięg to tylko Katowice i okolice - koszt reklamy zacznie się od 380 zł / miesięcznie. Dla naszego przykładowego dentysty z Katowic, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Katowice i okolice oraz w razie potrzeby publikację artykułu sponsorowanego na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży budowlanej, którego siedziba mieści się w Katowicach ma odmienną inną grupę docelową (działa globalnie, więc jego grupa odbiorców to cała Polska, a nawet Europa lub świat), w związku z czym kwota na globalną poprawę widoczności będzie dużo wyższy - reklama globalna zaczyna się minimum 3 990 zł / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który ma zobrazować jaka jest rozbieżność w kwotach i zakresach kampanii reklamowych. Często wpisujemy w wyszukiwarce agencje reklamowe Katowice, nic dziwnego- każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu.

Jako agencja reklamy wykonujemy wszystko w zakresie realizacji działań reklamowych.
Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z paroma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Katowic.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Katowic, ale w dzisiejszych czasach to nie jest utrudnienie, nawet przeciwnie! Biuro mamy w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, gdy promowaniem zajmowały się firmy jedynie z sąsiedztwa, a źródłem pozyskania nowych kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazecie. Teraz wszyscy mają telefon komórkowy, e-mail, Facebooka, więc kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to nie problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak istotny jest stały kontakt z kontrahentami, w związku z tym dbamy o to, aby najszybciej jak to możliwe odpowiadać na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe dodatkowo testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych kontrahentów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi kontrahenci cenią sobie to rozwiązanie, gdyż zawsze w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03