⇒ Reklama Katowice ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Katowicach i okolicy

Jesteśmy agencją reklamową i na kampaniach reklamowych znamy się doskonale.

 

W ofercie mamy bardzo szeroki wachlarz działań marketingowych.
Aby wybrać najlepsze działania marketingowe musimy poznać Twoją firmę i jego konkurencję. Jeśli masz już w głowie praktycznie wszystko co chcesz zrobić, to super, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najlepszy. Robimy to wszystko, by założony budżet został idealnie zaplanowany.

W Katowicach, tak jak w każdym innym mieście jest lub prawdopodobnie pojawi się konkurencja, w związku z tym musisz myśleć dużo szybciej i wdrażać nowe pomysły zanim konkurencja wpadnie na pomysł, aby rozpocząć działania reklamowe. ;)

reklama Katowice

Nasi klienci, zlecając nam reklamę, najczęściej korzystają z:

  • Pozycjonowania w Google,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu,
  • Kampanii Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Katowicach

(cennik reklamy Katowice)

Na to pytanie wyjątkowo ciężko udzielić odpowiedzi, bo to pytanie z serii "ile kosztuje meblościanka?", gdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach mamy zamiar się reklamować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Katowicach, który działa lokalnie i jego obszar działania to jedynie Katowice oraz najbliższe okolice - cena reklamy zacznie się od 330 zł / miesięcznie. Dla naszego przykładowego stomatologa z Katowic, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Katowice i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem tekstu.

Duże przedsiębiorstwo np. z branży meblarskiej, którego biuro znajduje się w Katowicach ma zupełnie inną grupę klientów (działa globalnie, więc grupa odbiorców to cała Polska, a nawet Europa lub świat), dlatego budżet na globalną poprawę sprzedaży będzie dużo wyższy - reklama globalna zaczyna się koszt minimum 5 780 złotych / miesięcznie.

Propozycje cenowe to jedynie przykład, który ma pomócpokazać jaka jest różnica w kwotach i obszarach działań marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu reklamowego z kilkoma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Katowic.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Katowic, ale w dzisiejszych czasach to nie jest żadne ograniczenie, wręcz przeciwnie! Nasze biuro mamy w Czechowicach-Dziedzicach, ale współpracujemy z klientami z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, gdy reklamą zajmowały się firmy marketingowe tylko w okolicy, a źródłem zdobycia kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazeach. Teraz wszyscy mają komórkę, pocztę e-mail, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to na szczęście nie problem.

Błyskawiczny kontakt

Wiemy jak ważny jest stały kontakt z kontrahentami, dlatego dbamy o to, aby najszybciej jak się da odpowiedzieć na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe dodatkowo testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni kontrahenci. Nasi klienci doceniają to podejście, ponieważ podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03