Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Czechowice-Dziedzice

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep online gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort robienia zakupów bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w internecie. Zadbaj o dobry start. Stworzenie platformy sprzedażowej zleć doświadczonym osobom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Zachęcamy do współpracy. Już wiele lat oferujemy kompleksowość w zakresie marketingu dla firm z Czechowic-Dziedzic. Nasza firma znajduje się na Śląsku, więc serdecznie zachęcamy do umówienia terminu spotkania.

Pora na pojawienie się Twojego biznesu w sieci!

sklepy internetowe Czechowice-Dziedzice

Sklepy internetowe
Czechowice-Dziedzice

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie zaprojektować. Konieczne są także: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Zazwyczaj cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów internetowych w Czechowicach-Dziedzicach

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących do 500 produktów sklepy tworzymy na WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego rozwiązania jest bardzo prosta. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, metod płatności czy opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To intuicyjny system, który pozwala na prostą obsługę nawet w przypadku wielu kategorii produktowych.

sklepy internetowe Czechowice-Dziedzice

Sklep internetowy dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Tworzenie sklepu www to skomplikowany proces. Responsywny sklep internetowy wymaga kooperacji. Wykonanie projektu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży oraz wybraniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu oraz wprowadzeniu produktów czas na testowanie serwisu sprzedażowej oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy etap realizacji konsultujemy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy e-commerce umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Czechowice-Dziedzice

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Czechowicach-Dziedzicach Twoja konkurencja z pewnością inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeżeli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by ich wyprzedzić. Przedstaw się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat projektujemy responsywne sklepy online opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do wyobrażeń właściciela firmy i potrzeb wybranej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Sprawdź, jakie to banalnie proste z nowoczesnym sklepem e-commerce!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać wymogi Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię natychmiastowe efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe Czechowice-Dziedzice

dotarcie do szerszego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa zasięg Twojego sklepu www.

sklepy internetowe Czechowice-Dziedzice

usprawnienie procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy internetowe Czechowice-Dziedzice

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

sklepy internetowe Czechowice-Dziedzice

komfort konsumentów

Sklep internetowy pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Czechowic-Dziedzic i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.

To jedynie niektóre z możliwych integracji. Jeśli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie www, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu online to koszt co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na prostym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić dowolne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Czechowice-Dziedzice, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, lecz dokładny budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania oraz sposobu działania konkretnego rynku. Po pierwsze należy skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Czechowice-Dziedzice” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google. 

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma także dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu sklepu internetowego Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, monitorować zamówienia oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Czechowice-Dziedzice

Tworzymy łatwe w edycji witryny z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były proste do sprawdzenia.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować również możliwość wykupienia planu supportowego. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami