ᐅ Sklepy internetowe Bielsko-Biała ❤ projektowanie sklepów e-commerce
parallax background

Sklepy internetowe Bielsko-Biała


Najwyższa pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w Internecie?

Zacznij współpracować z M16.pl. Pracujemy na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie dopięliśmy już wiele projektów sklepów internetowych dla klientów z całej Polski, ale nawet z Europy.
Koszt podstawowego sklepu internetowego to 2500 zł netto. Wrażenia klientów? Niezapomniane! :)


Odezwij się do nas!

Tworzenie sklepów internetowych to nasza specjalność, zobacz ostatnie realizacje i skontaktuj się prędko!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje zaprojektowanie sklepu online w Bielsku-Białej?
Koszt sklepu online przede wszystkim jest uzależniony od jego rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za sklep online to cena 2500 zł netto. Cena zawiera nowoczesny, responsywny, z systemem zarządzania treścią (CMS) i wyjątkowy wygląd.
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep internetowy jest konieczny?
Obecnie sklepy WWW to najważniejsze źródło w którym zdobędziesz potencjalnych klientów. W Bielsku-Białej Twoja konkurencja nie śpi i na pewno inwestuje już w odnowienie lub budowę sklepu, jeśli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej najwyższa pora ich wyprzedzić. :) Pokaż swoją firmę z najlepszej strony!
3Bielsko-Biała jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Bułgaria, a dla klientów z Hiszpanii również tworzyliśmy strony i sklepy www:) Teraz wystarczy dobre łącze internetowe i e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Bielsku-Białej, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Bielska-Białej (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Bielsku-Białej, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja