Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Wilamowice

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort robienia zakupów bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie sklepu online zleć specjalistom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zapraszamy do współpracy. Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie marketingu dla Klientów z Wilamowic. Jesteśmy ze Śląska, więc serdecznie zapraszamy Cię do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach.

To najlepszy czas na nową wizytówkę Twojego biznesu w sieci!

sklepy internetowe Wilamowice

Sklepy internetowe
Wilamowice

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Istotne są także: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Przeważnie cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów internetowych w Wilamowicach

logo wordpress

W przypadku firm oferujących do 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Integracja z pomocą tego systemu jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu bez problemu można dopasować do wybranych funkcji, metod płatności czy opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To intuicyjny moduł, który umożliwia szybką obsługę nawet w przypadku różnych serii produktowych.

sklepy internetowe Wilamowice

Sklep internetowy dopasowany do Twoich wymagań

Projektowanie sklepu www to skomplikowany proces. Responsywny sklep online wymaga kooperacji. Wykonanie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też dopasowaniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu i wprowadzeniu produktów następuje testowanie witryny do sprzedaży oraz końcowe wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian konsultujemy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy e-commerce pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Wilamowice

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Wilamowicach konkurencyjna firma z pewnością przeznacza środki na jakość odświeżenie czy też tworzenie sklepów www, a jeśli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by znaleźć się tuż przed nimi w wyszukiwarce Google. Przedstaw się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat tworzymy responsywne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem UX, dopasowane do wyobrażeń właściciela firmy i potrzeb określonej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Zobacz, jakie to proste z dedykowanym serwisem sprzedażowym!

Budowa sklepów internetowych to nie wszystko

Handel w internecie jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do skorzystania z naszego sklepu. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz ekspresowych efektów? Zobacz naszą ofertę prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe Wilamowice

dotarcie do większego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w wyszukiwarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy internetowe Wilamowice

usprawnienie procesów

Zminimalizujesz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala też na skuteczniejsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy internetowe Wilamowice

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

sklepy internetowe Wilamowice

wygoda konsumentów

Sklep internetowy pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się przyjemne i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Wilamowic i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.

To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie www, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu www to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić małe zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Wilamowice, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na rentowność sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, lecz szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania oraz specyfiki konkretnego rynku. Przede wszystkim należy skupić się na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Wilamowice” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania. 

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i komfortowa w przeglądaniu. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma także dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Czemu powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu witryny sprzedażowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, zmieniać treści, monitorować zamówienia oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Wilamowice

Budujemy proste w obsłudze portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek tworzymy sklepy internetowe zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami albo hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne informacje były w jednym miejscu.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się w zależności od poświęconego czasu pracy, ale oferujemy także możliwość wykupienia planu supportowego. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami