Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Zakopane

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep e-commerce gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda składania zamówień bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie platformy sprzedażowej zleć specjalistom i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już bardzo dużo projektów sklepów dla firm z całej Polski, a nawet z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w Internecie!

sklepy internetowe Zakopane

Sklepy internetowe
Zakopane

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Konieczne są również: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby artykułów. Zwykle cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Zakopanem

logo wordpress

W przypadku firm oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy na WooCommerce. Integracja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo prosta. Witrynę sprzedażową tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, rodzaju płatności lub też opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To nowoczesny system, który umożliwia szybką obsługę nawet w przypadku różnych kategorii produktów.

sklepy internetowe Zakopane

Sklep internetowy dostosowany do Twoich wymagań

Projektowanie sklepu www to proces złożony. Nowoczesny sklep www wymaga współpracy naszych specjalistów z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Stworzenie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też wybraniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu oraz wprowadzeniu produktów następuje testowanie witryny do sprzedaży oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań konsultujemy z Klientem. Stworzone przez nas sklepy e-commerce pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Zakopane

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Zakopanem konkurencyjna firma z pewnością inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeśli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by ich wyprzedzić. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat tworzymy profesjonalne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google, dostosowane do wyobrażeń Klienta i potrzeb wybranej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Zobacz, jakie to łatwe z nowoczesnym portalem do sprzedaży!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Handel w internecie jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zoptymalizowany i spełniać wymogi Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep www będzie wyżej niż pozostałe firmy, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię ekspresowe efekty? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Zakopanem

dotarcie do większego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa widoczność Twojego sklepu www.

sklepy Zakopane

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Zakopane

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Zakopane

wygoda Klientów

Sklep internetowy pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się przyjemne i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Zakopanego i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, przykładowo Freshmail.


To tylko przykładowe możliwe integracje. Jeśli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie online, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu online to koszt co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w obsłudze builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić małe zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Zakopane, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, ale szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania i specyfiki konkretnej branży. Przede wszystkim trzeba skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Zakopane” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy dotrzeć do potencjalnych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce wymagają dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i wygodna w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma również dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Czemu powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu sklepu internetowego Klient otrzymuje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować content, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć fachowej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Zakopane

Tworzymy proste w obsłudze witryny z panelem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek projektujemy sklepy internetowe zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami lub hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne informacje były proste do znalezienia.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, ale oferujemy również możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami