Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Gliwice

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Wygoda składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko w sieci. Zadbaj o dobry start. Stworzenie sklepu online zostaw nam i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Zachęcamy do kontaktu. Od wielu lat oferujemy doradztwo w zakresie pozycjonowania firm z Gliwic. Jesteśmy ze Śląska, więc serdecznie zapraszamy Cię do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach.

Pora na pojawienie się Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Gliwice

Sklepy internetowe
Gliwice

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze wymagane są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są również: lista produktów, galeria zdjęć i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu internetowego zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby artykułów. Zazwyczaj cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Gliwicach

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących do 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Integracja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo prosta. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, metod płatności czy form dostawy.

logo prestashop

Jeżeli w sprzedaży masz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny system, który umożliwia łatwą obsługę nawet w przypadku różnych kategorii produktowych.

sklepy internetowe Gliwice

Sklep online dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Projektowanie sklepu online to proces złożony. Funkcjonalny sklep online wymaga współpracy naszej agencji z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Stworzenie layoutu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz wybraniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu i wprowadzeniu produktów czas na testowanie witryny do sprzedaży oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak dodać kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań konsultujemy z Klientem. Wykonane przez nas sklepy internetowe pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze czy laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Gliwice

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Gliwicach konkurencyjna firma z pewnością przeznacza środki na jakość odnowienie czy też budowanie serwisów e-commerce, a jeżeli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by ich wyprzedzić. Pokaż się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy online opracowane pod kątem UX, dostosowane do wymagań właściciela firmy i potrzeb wybranej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Sprawdź, jakie to banalnie proste z nowoczesnym serwisem do sprzedaży!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Handel w internecie jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać zasady Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep online będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz ekspresowych efektów? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe Gliwice

dotarcie do szerszego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia widoczność Twojego sklepu www.

sklepy internetowe Gliwice

mechanizacja procesów

Zminimalizujesz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy internetowe Gliwice

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

sklepy internetowe Gliwice

wygoda konsumentów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Gliwic i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, przykładowo Freshmail.

To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie internetowym, to daj nam znać.

Samo stworzenie sklepu internetowego to cena minimum 4 500 zł netto. W tej cenie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić dowolne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Gliwice, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, jednak dokładny budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od zasięgu oraz specyfiki konkretnej branży. Po pierwsze należy skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Gliwice” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online wymagają szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały. 

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest łatwa i wygodna w przeglądaniu. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma również pozytywny wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny sprzedażowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować treści, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Gliwice

Tworzymy intuicyjne witryny z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek tworzymy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były proste do sprawdzenia.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy w zależności od poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować również możliwość wykupienia planu supportowego. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami