ᐅ Sklepy internetowe Kielce ❤ projektowanie sklepów e-commerce ⇐
parallax background

Sklepy internetowe Kielce


Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w Internecie?

Zacznij współpracować z M16.pl. Pracujemy na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie dopięliśmy już bardzo dużo sklepów dla kontrahentów z całej Polski, a również z Europy.
Cena podstawowego sklepu online to 2500zł netto. Wrażenia klientów? Niezapomniane! :)


Odezwij się do nas!

Projektowanie sklepów internetowych to nasza specjalność, zobacz ostatnie realizacje i skontaktuj się czym prędzej!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje zaprojektowanie sklepu online w Kielcach?
Koszt sklepu online przede wszystkim zależy od jego rozbudowania i dodatkowych funkcjonalności. Bazowa cena za sklep online to cena 2500 zł netto. W tej cenie otrzymasz wyjątkowy, dopasowany do urządzeń mobilnych, z panelem zarządzania treścią i świetny wygląd .
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep internetowy jest tak ważny?
Aktualnie sklepy online to najważniejsze miejsce w którym zdobędziesz klientów. W Kielcach konkurencja nie śpi i z pewnością inwestuje w odnowienie lub projektowanie sklepu, jeśli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej najwyższa pora ich dogonić i wyprzedzić. :) Pokaż swoją firmę z najlepszej strony!
3Kielce jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Bułgaria, a dla klientów z Bułgarii również robiliśmy strony i sklepy www:) Teraz wystarczy dobry Internet i e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Lublinie, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Lublina (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Kielcach, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja