⇒ Reklama Kielce ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Kielcach i okolicy

Jesteśmy agencją marketingową - na samej kampaniach reklamowych znamy się jak mało kto.

 

W naszej ofercie mamy ogromnie szeroki wachlarz usług marketingowych.
Żeby wybrać najlepsze działania marketingowe musimy poznać Twój biznes i konkurencję. Jeśli masz już zaplanowane praktycznie wszystko co od nas potrzebujesz, to super, jednak i tak będziemy musieli sprawdzić czy ten wybór będzie najlepszy. Wszystko to zrobimy, by założony budżet był idealnie zaplanowany.

W Kielcach, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, więc trzeba myśleć dużo wcześniej i realizować nowe pomysły zanim konkurenci wpadną na pomysł, żeby zacząć zainwestować w marketing. ;)

reklama Kielce

Większość naszych klientów, zlecając nam reklamę, najczęściej wybierają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Reklamy Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów reklamowych, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Kielcach

(cennik reklamy Kielce)

Na te pytanie trudno odpowiedzieć, przede wszystkim dlatego, że te pytanie z serii "ile kosztuje telewizor?", na które niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach planujemy się promować.

Dla przykładu reklama dla dentysty w Kielcach, który działa lokalnie ,a jego obszar działania to tylko Kielce i okolice - koszt marketingu rozpocznie się od 980 zł / miesięcznie. Dla naszego przykładowego stomatologa z Kielc, możemy zaproponować pozycjonowanie lokalne, projekt i wydruk materiałów marketingowych, kampanię w Google Ads na rejon Kielce i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z copywritingiem.

Duża firma np. z branży produkcyjnego, którego firma znajduje się w Kielcach ma zupełnie odmienną grupę klientów (działa globalnie, więc grupa klientów to cała Polska, a Europa lub świat), dlatego kwota na ogólnopolską poprawę sprzedaży będzie o wiele większy - promocja globalna to koszt minimalny 6 890 złotych / miesięcznie.

Propozycje cenowe to jedynie przykład, który ma pomócpokazać jaka jest rozbieżność w kwotach i obszarach kampanii marketingowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję harmonogramu marketingowego z paroma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Kielc.

Miasto nas nie ogranicza

Nie jesteśmy z Kielc, ale obecnie to nie jest żadne utrudnienie, wręcz odwrotnie! Nasze biuro mamy w Czechowicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Całe szczęście skończyły się czasy, gdy promowaniem zajmowały się agencje reklamowe tylko z sąsiedztwa, a głównym źródłem nowych kontrahentów była poczta pantoflowa i reklamy w gazeach. Teraz wszyscy mają telefon, email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to żaden problem.

Szybki kontakt

Wiemy jak istotny jest stały kontakt z klientami, dlatego dbamy o to, aby najszybciej jak to możliwe odpowiedzieć na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać dwóch tygodni czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy naszego biura staramy się udzielićodpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży reklamowej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz 7-mio osobowy zespół stale dopracowuje techniki marketingowe testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi kontrahenci doceniają to rozwiązanie, gdyż podczas spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 08