Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Siewierz

Chcesz rozpocząć współpracę z firmą z Siewierzu, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych? Już nie musisz, bo masz M16.pl! Profesjonalna strona www to najlepsza wizytówka firmy w Internecie, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Siewierz

Strony internetowe
Siewierz

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na zwiększenie przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Siewierzu i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasne wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • doradztwo

  • wsparcie techniczne

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla Klientów z Siewierzu

Projektowanie serwisów internetowych Siewierz to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i intuicyjna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Szablony mają nieskończoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy zaprojektować profesjonalną stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Siewierz

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy tworzeniu stron www będzie korzystał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę www, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony internetowej i dopytywać o szczegóły. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najlepsza strona www (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej?

Serwisy www to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo budujemy strony internetowe Siewierz, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Siewierz

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz mieć responsywną stronę internetową? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Wykonujemy przyciągające uwagę strony www, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja interaktywna Siewierz tworzymy także nowoczesne sklepy internetowe Siewierz dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.
strony i sklepy internetowe Siewierz

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Rejestracja domeny oraz hosting też wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli masz u nas wykupione wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę z reguły rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron www a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Metod na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest wiele, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej bardzo ważny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy częstych problemów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna tworzymy strony, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i intuicyjna witryna internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów witryną doskonale dobraną do ich oczekiwań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami