Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Siewierz

Potrzebujesz agencji, która zajmie się promocją Twojej strony lub Twojego sklepu online w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Siewierz

Pozycjonowanie
Siewierz

Jakie są koszty

Koszt kampanii jest zależny od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jak bardzo są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Jest to uzależnione od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. W naszych narzędziach weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Siewierzu

Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiane są przez e-mail, a także telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

 • projektowanie sklepów internetowych od podstaw
 • dokładna analiza fraz
 • budowa struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1

Pozycjonowanie stron

 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2

Lokalne pozycjonowanie

 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Pozycjonujemy przedsiębiorstwa z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Trafiłeś na tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Siewierz”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Siewierzu, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Skoro w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Siewierzu w kategorii fraz kluczowych dotyczących pozycjonowanie stron, to też pomożemy także Twojej firmie.

W przypadku gdy konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to warto coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś w końcu został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Siewierz to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron internetowych Siewierz
pozycjonowanie stron Siewierz

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Ciężko pracowaliśmy, by zorganizować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, jednak tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak działa nasza agencja interaktywna Siewierz. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron Siewierz
Na co możesz liczyć?

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające rozwiązania jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie stron w Siewierzu
Jasne warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, najczęściej podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie Siewierz
Ważne!
Podczas współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Sprawami technicznymi zajmiemy się w sami, jednak szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twoim biznesie i konkurencji.
pozycjonowanie Siewierz

Kogo pozycjonujemy w Siewierzu?

Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie stron internetowych Siewierz

Co wpływa na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie aspekty jak: kupno linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Siewierz
Projektowanie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie stron w Siewierzu- postaw na marketing internetowy!

Nie wiesz, czy skorzystać ze wsparcia marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego Klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są często odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Nie ważne, czy masz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to, by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W sytuacjach, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest idealne dostosowanie budżetu do aktualnych potrzeb reklamowych. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy bez czekania pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które znajdują się zaraz pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Siewierz, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale przede wszystkim należy to robić rozsądnie. Posiadamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pomagają osiągnąć sukces naszym Klientom. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Siewierz to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. Na początku trafiamy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w wynikach organicznych, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Siewierz. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch na stronie wzrasta – każdy jest zadowolony (nie licząc konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Siewierzu? Aby dokładnie to zweryfikować, trzeba wziąć pod uwagę 3 zmienne – słowa kluczowe, strony od konkurencji i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań wybieramy więcej fraz, po to, aby dopasować te, które staną się najbardziej efektywne i takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Twojego biznesu. 

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli prowadzisz firmę skupiającą się na działaniach lokalnych np.: restaurację, warsztat samochodowy, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z Twoich usług. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z kluczowych działań jest pokazanie się w SERPach przez dopasowanie odpowiednich treści. Zajmiemy się również stworzeniem dla Twojej firmy też zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego jest płatna reklama w Google Ads (dawniej Google AdWords), z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu pokazywania się stworzonych reklam lokalnie np. wykluczenie Siewierzu i szybszemu pojawieniu się w wynikach wyszukiwarki Google przed stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na wybrane słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Siewierz), na pewno uzyskamy zwrot z kampanii.