Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Poręba

Poszukujesz agencji, która zajmie się promocją Twojej strony lub Twojego sklepu online w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Poręba

Pozycjonowanie
Poręba

Jaki budżet

Koszt kampanii zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie frazy

Nie mamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania zaowocowały konwersjami.

Kiedy efekt?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Porębie

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiamy przez e-mail oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

 • tworzenie sklepów online od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury sklepu
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1

Pozycjonowanie stron

 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2

Lokalne pozycjonowanie

 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Zdecyduj się na naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Trafiłeś na tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Poręba”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Poręby, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Poręby na frazy kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy także Twojemu biznesowi.

Jeśli konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, po to, by konkurencja oglądała Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia pora, byś w końcu został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Poręba to strzał w 10!

pozycjonowanie stron internetowych Poręba
pozycjonowanie stron Poręba

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by skomponować zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” nie jest trudno, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, ale tego typu model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zadania – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Poręba. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron Poręba
Jak wygląda nasza praca?

Śledzimy wszelkie nowości w SEO i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu działające rozwiązania jak najszybciej są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie stron w Porębie
Jasne warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, zazwyczaj podpisywane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie Poręba
Ważne!
W trakcie współpracy z nami zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencji.
pozycjonowanie Poręba

Kto może skorzystać z naszych usług?

Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po potężne sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie stron internetowych Poręba

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie działania jak: zakup linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Poręba
Projektowanie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie stron w Porębie- postaw na marketing w sieci!

Nie wiesz, czy skorzystać ze wsparcia marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są często odwiedzane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Nie ważne, czy masz sklep online, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to, by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak pokazać się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W szczególności, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w danym regionie. Dzięki trafnemu doborowi fraz można stosunkowo niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Poręby i okolic

Najważniejszą zaletą kampanii SEM jest perfekcyjne dopasowanie budżetu do potrzeb marketingowych firmy. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy od razu zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które są bezpośrednio pod reklamami płatnymi Google Ads. Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron internetowych Poręba, wymaga coraz więcej czasu i nakładów finansowych, ale co najważniejsze należy to robić rozsądnie. Posiadamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pomagają poprawić wyniki finansowe naszych Klientów. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Poręba najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. Początkowo trafiamy do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna pojawiać się w naturalnych wynikach wyszukiwania, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Poręba. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Ruch na stronie wzrasta – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę za pozycjonowanie w Porębie? Aby dokładnie to obliczyć, warto wziąć pod uwagę trzy zmienne – słowa kluczowe, strony od konkurencji i to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań dobieramy większą ilość fraz, po to, aby dopasować te, które staną się najefektywniejsze oraz takie, które mają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Twojej firmy. 

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na danym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki dopasowaniu dobrej jakości treści. Stworzymy dla Ciebie również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejszym zadaniem jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę wyniku pod kątem konwersji. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego jest reklama płatna w Google Ads (poprzednio Google AdWords), z pomocą opcji dopasowania zasięgu wyświetlania stworzonych reklam regionalnie np. wykluczenie Poręby i sprawniejszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google przed konkurencją. Gdy pokazujemy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Poręba), z pewnością możemy liczyć na zwrot z kampanii.